(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Kun Zoltánné Dátum: 2010-07-26 08:59:50
Sire Kero írta ekkor: 2010-07-24 07:56:32
Kedves Kun Zoltánné. Köszönöm a válaszát. A szerb dinártól ha egy mód van eltekintenék mivel a beszerzése körülményes és ami megmarad nem tudok vele mit kezdeni.Nem úgy az euróval.Esetleg meg tudnád mondani,hogy hová esik az utolsó ÖMV kút szerbiában? Kedves garndkata. A válasz megfelelő bár nem hinném,hogy az ÖMV vagy a MOL megengedheti magának azt,hogy bármely országban lévő kútjánál rosszabb minőségű üzemanyagot áruljon.
Kedves Sire Kero! Az utolsó ŐMV kút Nis után van.Jó utat. Üdv:Erzsi
Kun Zoltánné Dátum: 2010-07-24 09:14:18
Sire Kero írta ekkor: 2010-07-24 07:56:32
Kedves Kun Zoltánné. Köszönöm a válaszát. A szerb dinártól ha egy mód van eltekintenék mivel a beszerzése körülményes és ami megmarad nem tudok vele mit kezdeni.Nem úgy az euróval.Esetleg meg tudnád mondani,hogy hová esik az utolsó ÖMV kút szerbiában? Kedves garndkata. A válasz megfelelő bár nem hinném,hogy az ÖMV vagy a MOL megengedheti magának azt,hogy bármely országban lévő kútjánál rosszabb minőségű üzemanyagot áruljon.
Kedves Sire Kero! Az ŐMV kútra nem emlékszem hogy hol volt az utolsó de a határ elött még van MOL kút és hazafele is a szerbekhez belépve az első kút az MOL. Tapasztalatunk szerint viszont jó minőségű a benzin mert több kilómétert mentünk vele mint az itthon tankoltal.Görögországban nagyon drága a benzin,1,60euronál kezdődik. Üdv:Erzsi
Sire Kero Dátum: 2010-07-24 07:56:32
Kun Zoltánné írta ekkor: 2010-07-23 09:28:12
Kedves Sire Kero!Mi most jöttünk haza Görögországból. Szerbiában a benzinárak a miénkhez hasonló érdemes szerb dínárt váltani itthon.Macedóniában nem szükséges tankolni ugyanis az országon kb. 2 óra alatt át lehet hasítani.A határok hétköznap elég jók mi csak hazafelé a Macedón Szerb határon várakoztunk(kilépés,belépés)közel 1 órát.Ha tudunk még segíteni kérdezzen szívesen válaszolok,üdv:Erzsi
Kedves Kun Zoltánné. Köszönöm a válaszát. A szerb dinártól ha egy mód van eltekintenék mivel a beszerzése körülményes és ami megmarad nem tudok vele mit kezdeni.Nem úgy az euróval.Esetleg meg tudnád mondani,hogy hová esik az utolsó ÖMV kút szerbiában? Kedves garndkata. A válasz megfelelő bár nem hinném,hogy az ÖMV vagy a MOL megengedheti magának azt,hogy bármely országban lévő kútjánál rosszabb minőségű üzemanyagot áruljon.
Grand Kata Dátum: 2010-07-23 23:56:18
írta ekkor: 2010-07-22 20:18:00
http://www.youtube.com/watch?v=AhJ6qhwqu0Y
Köszönöm a dalokat! smile smile smile Nagyon szeretem úgy az előadókat, mint a nótákat! Elmentettem a kedvencekbe, hogy máskor is meghallgathassam! smile Üdv.: Kata
Grand Kata Dátum: 2010-07-23 23:54:45
írta ekkor: 2010-07-22 20:14:56
Kata itt vagy?
Bocsi! Nem voltamitt, mert hajókirándulni voltunk! Szuper idő és hangulat volt! smile smile Üdv.: Kata