(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2010-07-09 13:26:28
Farkas Nikolett írta ekkor: 2010-07-09 07:01:27
3 smile smile smile
Igeeeeen és holna 2 smile smile
Grand Kata Dátum: 2010-07-09 13:25:48
Liki Zsoltné írta ekkor: 2010-07-08 22:13:45
Szia Kata! smile mi is épségben hazaértünk. Nélküled a Marmarosi nyaralás nem sikerülhetett volna ilyen jól!!!Nagyon nagyon köszönjük azt sok bölcs gondolatot és azt a törődést amit kaptunk.!!! Sosem fogjuk elfelejteni és biztos hogy ha egyszer még Marmarosra megyünk azt legalább 5o% ban miattad tesszük bár mindennen meg voltunk elégedve de téged nem tudna pótolni semmi és senki sem. Stefánia is puszil ő éppen folytatja a nyaralásást még hétfőig . Kívánok neked jó egészséget és problémamanetes nyarat. Az utánnunk érkezőknek pedig üzenem hogy bármilyen problémával nyugodtan forduljanak hozzád mert mindenben a segitségükre leszel.
Szia Marica! smile Számomra is öröm, hogy megismerhettelek Titeket. Nagyon sok sikert kívánok Stefániának a nyelvvizsgához, igazán inteligens, aranyos leányzó! Látszik rajta a nevelésetek. Ha csak kicsit is hozzájárultak az élményekhez amit itt gyüjtöttetek, már jól érzem magam! smile Én is kívánok Nektek hasonló jókat és örülni fogok, ha ismét találkozhatunk! Sziasztok! Puszi Nektek Kata smile smile
Farkas Nikolett Dátum: 2010-07-09 07:01:27
3 smile smile smile
Liki Zsoltné Dátum: 2010-07-08 22:13:45
Szia Kata! smile mi is épségben hazaértünk. Nélküled a Marmarosi nyaralás nem sikerülhetett volna ilyen jól!!!Nagyon nagyon köszönjük azt sok bölcs gondolatot és azt a törődést amit kaptunk.!!! Sosem fogjuk elfelejteni és biztos hogy ha egyszer még Marmarosra megyünk azt legalább 5o% ban miattad tesszük bár mindennen meg voltunk elégedve de téged nem tudna pótolni semmi és senki sem. Stefánia is puszil ő éppen folytatja a nyaralásást még hétfőig . Kívánok neked jó egészséget és problémamanetes nyarat. Az utánnunk érkezőknek pedig üzenem hogy bármilyen problémával nyugodtan forduljanak hozzád mert mindenben a segitségükre leszel.
Farkas Réka Dátum: 2010-07-08 13:41:38
smile smile smile