Szia Kata!

mi is épségben hazaértünk. Nélküled a Marmarosi nyaralás nem sikerülhetett volna ilyen jól!!!Nagyon nagyon köszönjük azt sok bölcs gondolatot és azt a törődést amit kaptunk.!!! Sosem fogjuk elfelejteni és biztos hogy ha egyszer még Marmarosra megyünk azt legalább 5o% ban miattad tesszük bár mindennen meg voltunk elégedve de téged nem tudna pótolni semmi és senki sem. Stefánia is puszil ő éppen folytatja a nyaralásást még hétfőig . Kívánok neked jó egészséget és problémamanetes nyarat. Az utánnunk érkezőknek pedig üzenem hogy bármilyen problémával nyugodtan forduljanak hozzád mert mindenben a segitségükre leszel.
Szia Marica!

Számomra is öröm, hogy megismerhettelek Titeket. Nagyon sok sikert kívánok Stefániának a nyelvvizsgához, igazán inteligens, aranyos leányzó! Látszik rajta a nevelésetek. Ha csak kicsit is hozzájárultak az élményekhez amit itt gyüjtöttetek, már jól érzem magam!

Én is kívánok Nektek hasonló jókat és örülni fogok, ha ismét találkozhatunk! Sziasztok! Puszi Nektek Kata