(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Farkas Nikolett Dátum: 2010-07-08 10:14:16
4 smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2010-07-07 20:11:46
Cseh Nikoletta írta ekkor: 2010-07-07 19:24:01
Drága Kata! Jelentem épségben hazaértünk. Nagyon szépen köszönjük azt a sok szeretet és figyelmet, amit tőled kaptunk. Kitűnő idegenvezetőt és egy nagyszerű embert ismertünk meg benned. Akik a későbbiekben utaznak, szeretném felhívni mindenki figyelmét, hogy Bélát a sirályt ne ettesétek, mert "megtiszteli" az apartmanok erkélyét. Illetve így kiöljük belőle a vadászó ösztönt és gondolom senki nem marad ott egy életen át Bélát etetni. Szeretném még ajánlani a fakultativ programokat is. Mi kettőn vetünk részt. A Sithonia körúton és a hajókiránduláson. Kihagyhatatlan élmény. A körúton végig utazuk a félszigetet és nagyon érdekes helyeken járunk illetve storykat tudunk meg a görögökről. Az biztos, hogy nem utoljára voltunk Marmarason.
Drága Nikikém! Örülök, hogy szerencsésen hazaértetek, és nagy boldogság számomra, hogy jól éreztétek magatokat! Béla jól van.... smile Remélem Mózes is bírta az utat!.... Örülni fogok, ha újra vendégeim között üdvözölhetlek Titeket! Puszi az egész családnak Kata smile smile
Cseh Nikoletta Dátum: 2010-07-07 19:24:01
Drága Kata! Jelentem épségben hazaértünk. Nagyon szépen köszönjük azt a sok szeretet és figyelmet, amit tőled kaptunk. Kitűnő idegenvezetőt és egy nagyszerű embert ismertünk meg benned. Akik a későbbiekben utaznak, szeretném felhívni mindenki figyelmét, hogy Bélát a sirályt ne ettesétek, mert "megtiszteli" az apartmanok erkélyét. Illetve így kiöljük belőle a vadászó ösztönt és gondolom senki nem marad ott egy életen át Bélát etetni. Szeretném még ajánlani a fakultativ programokat is. Mi kettőn vetünk részt. A Sithonia körúton és a hajókiránduláson. Kihagyhatatlan élmény. A körúton végig utazuk a félszigetet és nagyon érdekes helyeken járunk illetve storykat tudunk meg a görögökről. Az biztos, hogy nem utoljára voltunk Marmarason.
Grand Kata Dátum: 2010-07-07 13:30:32
Ime az irodánk által a rendelkezésemre bocsátott hír! Minden kedves Vendég maga dönti el, mit és hogyan tart helyesnek. Nagyszerű hír miszerint Szerbiába Június 12-től az EU tagállamainak és a schengeni zóna államainak állampolgárai érvényes új típusú "kártyás" személyi azonosító igazolvánnyal is beléphetnek Szerbiába. Ennek értelmében minden akadály elhárult az útlevél nélküli utazáshoz, hiszen Macedóniába már korábbi határozatok alapján is elegendő volt a fent említett dokumentum. Tény azonban, hogy a személyigazolvánnyal történő határátlépés lényegesebben több időt vesz igénybe. Amennyiben tehát rendelkezésre áll érvényes útlevél,érdemes inkább azt magunkkal vinni az utazáshoz! smile Üdvözlettel: Kata
halasi gabriella Dátum: 2010-07-07 10:44:43
Szia Kata! Az új hír értelmében akkor személyivel jöhetünk végig a buszotokkal? Köszönöm!