Drága Kata! Jelentem épségben hazaértünk. Nagyon szépen köszönjük azt a sok szeretet és figyelmet, amit tőled kaptunk.
Kitűnő idegenvezetőt és egy nagyszerű embert ismertünk meg benned. Akik a későbbiekben utaznak, szeretném felhívni mindenki figyelmét, hogy Bélát a sirályt ne ettesétek, mert "megtiszteli" az apartmanok erkélyét. Illetve így kiöljük belőle a vadászó ösztönt és gondolom senki nem marad ott egy életen át Bélát etetni. Szeretném még ajánlani a fakultativ programokat is. Mi kettőn vetünk részt. A Sithonia körúton és a hajókiránduláson. Kihagyhatatlan élmény. A körúton végig utazuk a félszigetet és nagyon érdekes helyeken járunk illetve storykat tudunk meg a görögökről. Az biztos, hogy nem utoljára voltunk Marmarason.
Drága Nikikém!
Örülök, hogy szerencsésen hazaértetek, és nagy boldogság számomra, hogy jól éreztétek magatokat! Béla jól van....

Remélem Mózes is bírta az utat!.... Örülni fogok, ha újra vendégeim között üdvözölhetlek Titeket! Puszi az egész családnak Kata