Ismét ész nélkül sokat sikerült pakolni..de ez már mingig így lesz szerintem..Jamasz
Nem kell ide sok ruha! Hiszen tudjátok
Tényleg csak 1 kell a görög estre, azután fürdőruci, sort, két póló és készen is vagyunk! Vajon hányszor ennyi lesz bepakolva????Ott lenne a gond, ha én cenzúráznék
Puszi Nektek Kata (megvan az Apelia)
Ismét ész nélkül sokat sikerült pakolni..de ez már mingig így lesz szerintem..Jamasz
Nem kell ide sok ruha! Hiszen tudjátok
Tényleg csak 1 kell a görög estre, azután fürdőruci, sort, két póló és készen is vagyunk! Vajon hányszor ennyi lesz bepakolva????Ott lenne a gond, ha én cenzúráznék
Puszi Nektek Kata (megvan az Apelia)