(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2010-07-12 10:26:25
Farkas Nikolett írta ekkor: 2010-07-11 20:00:03
Nem megy smile Ismét ész nélkül sokat sikerült pakolni..de ez már mingig így lesz szerintem..Jamasz smile smile smile
Szerintem is! smile smile smile smile
Farkas Nikolett Dátum: 2010-07-11 20:02:11
Találd ki, hogy kiket fogsz először meglátni a buszon, amikor felszállsz kedden????MINKET smile smile
Farkas Nikolett Dátum: 2010-07-11 20:00:03
Grand Kata írta ekkor: 2010-07-11 19:19:41
Sziasztok CSAJOCSKÁK! smile smile Nem kell ide sok ruha! Hiszen tudjátok smile smile Tényleg csak 1 kell a görög estre, azután fürdőruci, sort, két póló és készen is vagyunk! Vajon hányszor ennyi lesz bepakolva????Ott lenne a gond, ha én cenzúráznék smile smile smile Puszi Nektek Kata (megvan az Apelia) smile smile smile
Nem megy smile Ismét ész nélkül sokat sikerült pakolni..de ez már mingig így lesz szerintem..Jamasz smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2010-07-11 19:19:41
Farkas Réka írta ekkor: 2010-07-11 11:02:04
Az a poén,hogy általában mindig bikiniben vagyunk smile
Sziasztok CSAJOCSKÁK! smile smile Nem kell ide sok ruha! Hiszen tudjátok smile smile Tényleg csak 1 kell a görög estre, azután fürdőruci, sort, két póló és készen is vagyunk! Vajon hányszor ennyi lesz bepakolva????Ott lenne a gond, ha én cenzúráznék smile smile smile Puszi Nektek Kata (megvan az Apelia) smile smile smile
Farkas Réka Dátum: 2010-07-11 11:02:04
Az a poén,hogy általában mindig bikiniben vagyunk smile