(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Zsíros Mária Dátum: 2009-07-29 12:54:58
zsófi73 írta ekkor: 2009-07-29 09:36:10
smile smile smile
Zsófi73!!! Csak nem együtt utazunk?
zsófi73 Dátum: 2009-07-29 09:36:10
smile smile smile
Zsíros Mária Dátum: 2009-07-29 07:57:43
Szia Kata! Köszi, hogy utánanéztél az autókölcsönzésnek. Már csak 26 nap smile !!! Aztán isten veled Magyarország, irány a felfedezésre váró Görögország smile Van már valaki a fórumon, aki aug. 24-ével busszal jön Marmarasra? smile
Dátum: 2009-07-28 20:25:33
Szia. Segits kérlek csak átutazóba voltam Marmarason... Ott lehet robogót bérelni?Gondolom azonos árba..? Szép napot.
SZABÓ ZOLTÁNNÉ Dátum: 2009-07-28 13:27:18
Szia Kata! Moncsi vagyok. Nekünk kellett lemondanunk a nyaralást a betegségem miatt.Képzeld mégis megyünk mert jól vagyok.Már alig várom. Augusztus 11-én remélem egy felejthetetlen nyaralás kezdődik kedvenc helyünkön. smile Rendelj nekünk szép időt! Szia! Moncsi