Szia Kata!
Köszi, hogy utánanéztél az autókölcsönzésnek. Már csak 26 nap !!!
Aztán isten veled Magyarország, irány a felfedezésre váró Görögország
Van már valaki a fórumon, aki aug. 24-ével busszal jön Marmarasra?
Dátum: 2009-07-28 20:25:33
Szia.
Segits kérlek csak átutazóba voltam Marmarason...
Ott lehet robogót bérelni?Gondolom azonos árba..?
Szép napot.
SZABÓ ZOLTÁNNÉ Dátum: 2009-07-28 13:27:18
Szia Kata! Moncsi vagyok. Nekünk kellett lemondanunk a nyaralást a betegségem miatt.Képzeld mégis megyünk mert jól vagyok.Már alig várom. Augusztus 11-én remélem egy felejthetetlen nyaralás kezdődik kedvenc helyünkön. Rendelj nekünk szép időt! Szia! Moncsi