SZia Zsófi 73! Láttam a Hellas fórumán,hogy ellátogattatok egy pár görög faluba! Tudnál írni róla? Autót béreltetek? Köszi előre is a választ! Üdv:Gyöngyi
Szia Gyöngyi!
A Zsófiék kocsival voltak és már nem először.
Ha itt leszel adok Neked térképet, és minden szép helyet bejelölök rajta, amit érdemes megnézni!
Valamint a fak. kirándulásokon is sok gyönyörű helyen megfordulunk!
Üdv Kata