(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Kovács Gyöngyi Dátum: 2009-07-30 15:47:14
SZia Zsófi 73! Láttam a Hellas fórumán,hogy ellátogattatok egy pár görög faluba! Tudnál írni róla? Autót béreltetek? Köszi előre is a választ! Üdv:Gyöngyi
DiOm Dátum: 2009-07-30 11:04:53
Sziasztok! Na látom, megtelik lassan az Olympos is 09.01 től 09.08 ig. Ma fizettem be a teljes összeget. Még 32 nap idulásig smile smile
Grand Kata Dátum: 2009-07-30 00:34:26
írta ekkor: 2009-07-28 20:25:33
Szia. Segits kérlek csak átutazóba voltam Marmarason... Ott lehet robogót bérelni?Gondolom azonos árba..? Szép napot.
Mihez képest azonos árban? smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2009-07-30 00:33:24
Zsíros Mária írta ekkor: 2009-07-29 12:54:58
Zsófi73!!! Csak nem együtt utazunk?
Az idén már nyaralt Zsófi 73 Marmaraszon! Te ugyanaz vagy, vagy csak egyforma a nevetek? Üdv.:Kata
Grand Kata Dátum: 2009-07-30 00:30:54
SZABÓ ZOLTÁNNÉ írta ekkor: 2009-07-28 13:27:18
Szia Kata! Moncsi vagyok. Nekünk kellett lemondanunk a nyaralást a betegségem miatt.Képzeld mégis megyünk mert jól vagyok.Már alig várom. Augusztus 11-én remélem egy felejthetetlen nyaralás kezdődik kedvenc helyünkön. smile Rendelj nekünk szép időt! Szia! Moncsi
Drága Moncsika! Ennel jobb hírt nem is írhattál volna! Szívemből örülök, hogy jóll vagy és sikerül mégi eljönnötök nyaralni. Igyekszem jóban lenni az "égiekkel", megrendelem a jó időt. Puszi és várlak Kata