Szia Kata! Moncsi vagyok. Nekünk kellett lemondanunk a nyaralást a betegségem miatt.Képzeld mégis megyünk mert jól vagyok.Már alig várom. Augusztus 11-én remélem egy felejthetetlen nyaralás kezdődik kedvenc helyünkön.

Rendelj nekünk szép időt! Szia! Moncsi
Drága Moncsika!
Ennel jobb hírt nem is írhattál volna! Szívemből örülök, hogy jóll vagy és sikerül mégi eljönnötök nyaralni. Igyekszem jóban lenni az "égiekkel", megrendelem a jó időt.
Puszi és várlak Kata