(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2009-07-23 08:44:16
Papp Nikolett írta ekkor: 2009-07-22 22:07:12
Szia Kata! Köszönöm a tegnapi, gyors válaszod:) Ugyan még van több mint egy hónap a nyaralásunkig, de már most nagyon várjuk!Niki
Szívesen! Én is várlak! Remélem tetszeni fog és jól érzitek majd magatokat smile smile smile smile Pusz.:Kata
Grand Kata Dátum: 2009-07-23 08:43:03
Gillich Anett írta ekkor: 2009-07-22 20:42:23
Szia Kata!Lenne 2 kérdésem, ha nem gond!Az egyik h a Sithónia körút illetve a Meteorákhoz a kirándulás van-e még szeptemberben?Olyat hallottam, hogy a Meteoráknál a kolostorokban csak hosszú szoknyába lehet bemenni, nadrágban vagy rövid szoknyában nem engednek be!Igaz ez vagy csak rosszuk informáltak smile Köszi a válaszod előre is!Anett
Szia Anett! Szeretnék minden kirándulást megvalósítani, s ez több kevesebb sikerrel megy smile A Meteóra kolostorba a hölyeknek térdet fedő szoknya és fedett váll, az uraknak hosszúnadrág és fedett váll kötelező. Jól hallottad, hogy nadrágba és rövid szoknyába nem engedik be a "csajokat". Pusza Kata smile smile
Papp Nikolett Dátum: 2009-07-22 22:07:12
Grand Kata írta ekkor: 2009-07-21 15:22:38
Szia Niki! Az Olympos Hotel egyszerűen berendezett, nagyon helyes szobákból áll. A Grand honlapon láthatsz képeket róla. A tetőteraszról gyönyörű a kilátás, van rezső és a főzéshet, étkezéshez szükséges dolgok egyaránk. Még a kis elektromos piritóssütőmet is fölvittem. Remélem jól fogjátok érezni magatokat. Én minden esetre szeretettel várlak. Ha van konkrét kérdésed, nyugodtan írj! smile Üdv.:Kata
Szia Kata! Köszönöm a tegnapi, gyors válaszod:) Ugyan még van több mint egy hónap a nyaralásunkig, de már most nagyon várjuk!Niki
Gillich Anett Dátum: 2009-07-22 20:42:23
Szia Kata!Lenne 2 kérdésem, ha nem gond!Az egyik h a Sithónia körút illetve a Meteorákhoz a kirándulás van-e még szeptemberben?Olyat hallottam, hogy a Meteoráknál a kolostorokban csak hosszú szoknyába lehet bemenni, nadrágban vagy rövid szoknyában nem engednek be!Igaz ez vagy csak rosszuk informáltak smile Köszi a válaszod előre is!Anett
Grand Kata Dátum: 2009-07-22 17:35:04
Németh Adrienn írta ekkor: 2009-07-22 11:00:52
Kedves Kata! Most jöttem az utazási irodából, megkaptuk a papírt. A legnagyobb örömömre a 2.emeleti 25-ös apartmant kaptuk.Nagyon-nagyon örülünk neki, hiszen ezt szerettük volna. Puszi Neked, jövő kedden találkozunk Adri
Kedves Adrien! smile Örülök, hogy megnyugodtál! Sok szeretettel várlak! smile smile smile Puszi Kata