Szia Kata!Lenne 2 kérdésem, ha nem gond!Az egyik h a Sithónia körút illetve a Meteorákhoz a kirándulás van-e még szeptemberben?Olyat hallottam, hogy a Meteoráknál a kolostorokban csak hosszú szoknyába lehet bemenni, nadrágban vagy rövid szoknyában nem engednek be!Igaz ez vagy csak rosszuk informáltak

Köszi a válaszod előre is!Anett
Szia Anett!
Szeretnék minden kirándulást megvalósítani, s ez több kevesebb sikerrel megy

A Meteóra kolostorba a hölyeknek térdet fedő szoknya és fedett váll, az uraknak hosszúnadrág és fedett váll kötelező. Jól hallottad, hogy nadrágba és rövid szoknyába nem engedik be a "csajokat".
Pusza Kata