Szia Évi! Húúúúú, Ti már 10 nappal előbb megkaptátok??Na, ez nekem nem jó hír!
Azt mondta az ott dolgozó hölgy, hogy szerdán, vagy csütörtökön nézzek be, hátha addig megjön. Be kell vallanom, hogy kicsit csalódott voltam. Már nagyon szerettük volna tudni, melyik szobát kapjuk, hiszen telefonon már januárban le lett egyeztetve, hogy második emeleti, tengerre néző szobát kérünk. Eddig ilyen még nem fordult elő velünk.

Remélem nincs semmi gond!!
Üdv:Adri
Csak lazán a részvételi jeggyel! Én indulás előtti napon mentem be érte. Egyszerűen akkor értem rá, de a kiállítás dátuma, kb. 10 nappal hamarabbi volt. Ott pihent bent szépen az irodában. De, ha nagyon izgulsz (nem tom melyik városban van az iroda), hívd fel a GrandTours központi számát. Ott, tuti tudnak segíteni Neked, pontosabban inkább megnyugtatni!