Sziasztok! Szeptemberben megyünk Marmarasra, az Olympos Hotelba. Tudna nekem valaki írni a helyről pár szót,tapasztalatokat, élményeket? Tavaly Paralián voltunk, csodálatos volt, a Villa Atlantis Apartmanban szálltunk meg, kifogástalan volt , mindenkinek csak ajánlani tudom:) Válaszokat előre is köszönöm!
Niki
Szia Niki!
Az Olympos Hotel egyszerűen berendezett, nagyon helyes szobákból áll. A Grand honlapon láthatsz képeket róla. A tetőteraszról gyönyörű a kilátás, van rezső és a főzéshet, étkezéshez szükséges dolgok egyaránk. Még a kis elektromos piritóssütőmet is fölvittem. Remélem jól fogjátok érezni magatokat.
Én minden esetre szeretettel várlak.
Ha van konkrét kérdésed, nyugodtan írj!

Üdv.:Kata