(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

magoeva Dátum: 2009-05-28 22:35:14
zsófi73 írta ekkor: 2009-05-28 18:09:04
mikor 31-ben?0623-0630?
Kedves Kata! Köszönöm az infókat, ma megint csupa jót írtál nekem smile , ennek nagyon örülök smile ! Nemsokára találkozunk, de addig még biztosan írok smile Jó éjt, puszi: Éva
magoeva Dátum: 2009-05-28 22:33:17
zsófi73 írta ekkor: 2009-05-28 18:09:04
mikor 31-ben?0623-0630?
Szia Zsófi! Mi 06.15-én megyünk, és majdnem Szegedről smile
magoeva Dátum: 2009-05-28 22:33:09
zsófi73 írta ekkor: 2009-05-28 18:09:04
mikor 31-ben?0623-0630?
Szia Zsófi! Mi 06.15-én megyünk, és majdnem Szegedről smile
zsófi73 Dátum: 2009-05-28 18:29:58
Tervezzük, hogy a 2 hetes Marmarasi nyaralás ideje alatt elmegyünk Skopelos szigetére.ó. Persze ehhez Theszalonikibe kell felmenni, mert onnan indul hajó. Skopeloson forgatták a Mamma Mia-t. És Skiathos-on is. Ott pár évvel ezelőtt már voltunk. Skiathos Skopelos mellett van. Nagyon szép hely, de ahogy néztem a fotókat róluk Marmaras sem rossz mellette. De most ez a 2 sziget nagyon felkapott lett.
zsófi73 Dátum: 2009-05-28 18:25:26
Eu-biztosítási kártya: Görögország : gyógyszereknél 25 % önrészt kell fizetni.