(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2009-05-29 11:56:01
zsófi73 írta ekkor: 2009-05-28 18:29:58
Tervezzük, hogy a 2 hetes Marmarasi nyaralás ideje alatt elmegyünk Skopelos szigetére.ó. Persze ehhez Theszalonikibe kell felmenni, mert onnan indul hajó. Skopeloson forgatták a Mamma Mia-t. És Skiathos-on is. Ott pár évvel ezelőtt már voltunk. Skiathos Skopelos mellett van. Nagyon szép hely, de ahogy néztem a fotókat róluk Marmaras sem rossz mellette. De most ez a 2 sziget nagyon felkapott lett.
Tudod Zsófi ez egy érdekes dolog a Mamma Miával. Minden túrista tudja, hogy Skopeloson forgatták a filmet, csak a görögök nem. Nekik viszon ez egy jó reklám. Tényleg csodás mind a két sziget. Miután felkapott lett az árak is az égig szöktek. smile smile Üdv.:Kata
Grand Kata Dátum: 2009-05-29 11:46:43
zsófi73 írta ekkor: 2009-05-28 18:25:26
Eu-biztosítási kártya: Görögország : gyógyszereknél 25 % önrészt kell fizetni.
Az EU-kártya nem sok mindenre jó. Itt nálunk annak haszálatakoz mindent ki kell fizetni és othon visszafizetni az árát. Minden üdülőhelyen más szokások vannak. Nálunk az utasbiztosításokra ingyenes minden ellátás és gyógyszer, de ezt már többször is megírtam. Bocsi smile
Grand Kata Dátum: 2009-05-29 11:43:31
zsófi73 írta ekkor: 2009-05-28 18:19:07
jajj már alig várom, hogy menjük! 3 család! 31-es, 32-es, (utánna 33-as), ill.25-ös, 26-os szoba 0623-0707! 2 hét ! smile smile Mi már másodjára megyünk Marmaras-ra. Jobban várom, mint tavaly; mert tudom, hogy nagyon jó. Nagyon különleges a hely; a 3 dombra épült falu. Azért (is) szeretem, mert dimbes-dombos, lankás, a tenger tökéletes színű (ha lehet ilyet írni), tökéletes tisztaságú, és Marmaras tele van göröggel. A északi görögök kedvelt üdülőhelye Marmaras. És alig várom, hogy újra lássam a Teknősbéka szigetet, és a kikötőt, és hogy este 9 órakor lent sétáljak a parton... csak úgy. A kikötő nagyon szép. A nagy starnd egyszerű, de nagyszerű. Az Üvegtigris-szerű lakókocsi remélem még megvan, nagyon jó hot-dog-ot árul. Tavaly csak a második hét utolsó előtti napján "mertünk" venni valamit az árustól. Kár volt addig várni. A gyerekek az év minden napján a "szájukra" veszik Görögországot, és Katát. Talán nem véletlenül. üdv. Mindenkinek! VZsófi Szeged
Zsia Zsófi örülök, hogy ismét találkozunk. Ezek az "üvegtigris" büfék, mindíg nagyon tiszták és tényleg csak friss dolgokat árulnak. Jó, hogy legalább a végén megtapasztaltátok. Tehát várlak szeretettel Titeket! Puszi Kata smile smile
Berki Attila Dátum: 2009-05-29 08:41:52
smile
magoeva Dátum: 2009-05-28 22:35:22
zsófi73 írta ekkor: 2009-05-28 18:09:04
mikor 31-ben?0623-0630?
Kedves Kata! Köszönöm az infókat, ma megint csupa jót írtál nekem smile , ennek nagyon örülök smile ! Nemsokára találkozunk, de addig még biztosan írok smile Jó éjt, puszi: Éva