jajj már alig várom, hogy menjük! 3 család! 31-es, 32-es, (utánna 33-as), ill.25-ös, 26-os szoba 0623-0707! 2 hét !

Mi már másodjára megyünk Marmaras-ra. Jobban várom, mint tavaly; mert tudom, hogy nagyon jó. Nagyon különleges a hely; a 3 dombra épült falu. Azért (is) szeretem, mert dimbes-dombos, lankás, a tenger tökéletes színű (ha lehet ilyet írni), tökéletes tisztaságú, és Marmaras tele van göröggel. A északi görögök kedvelt üdülőhelye Marmaras. És alig várom, hogy újra lássam a Teknősbéka szigetet, és a kikötőt, és hogy este 9 órakor lent sétáljak a parton... csak úgy. A kikötő nagyon szép. A nagy starnd egyszerű, de nagyszerű. Az Üvegtigris-szerű lakókocsi remélem még megvan, nagyon jó hot-dog-ot árul. Tavaly csak a második hét utolsó előtti napján "mertünk" venni valamit az árustól. Kár volt addig várni. A gyerekek az év minden napján a "szájukra" veszik Görögországot, és Katát. Talán nem véletlenül. üdv. Mindenkinek! VZsófi Szeged
Zsia Zsófi örülök, hogy ismét találkozunk. Ezek az "üvegtigris" büfék, mindíg nagyon tiszták és tényleg csak friss dolgokat árulnak. Jó, hogy legalább a végén megtapasztaltátok.
Tehát várlak szeretettel Titeket!
Puszi Kata