(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Berki Attila Dátum: 2009-05-29 15:57:00
Berki Attila írta ekkor: 2009-05-29 15:54:59
AXXXXXXXA
2 felnőtt és 2- 14 év alatti gyermek részére. Világjáró ****
Berki Attila Dátum: 2009-05-29 15:54:59
magoeva írta ekkor: 2009-05-29 15:17:47
Egyetértek veled. A...A biztosítónál.... ez melyik is? smile Üdv: Éva
AXXXXXXXA
magoeva Dátum: 2009-05-29 15:17:47
Berki Attila írta ekkor: 2009-05-29 14:02:01
Nem akarok reklámot csinálni nincs is hozzá érdekem de most az A...A biztosítónál egy 4*-os világjáró biztosítás 2+2 fő részére 11.000 ft. 10 napra. Szerintem ez abszolút megfizethető és ezen nem szabad spórolni. Főleg azoknak aki gyerekkel mennek. Néhányszor már igénybe vettük Görögország több részén és soha nem volt gond.Üdv mindenkinek! smile
Egyetértek veled. A...A biztosítónál.... ez melyik is? smile Üdv: Éva
Kovács Gyöngyi Dátum: 2009-05-29 14:55:49
Tavaly mikor hazajöttünk Zantéról akkor ment a Mamma Mia. Nagyon jó rá nosztalgiázni ,mát többször is láttam.Annyira GÖRÖG! Ezt az országot csak imádni lehet! Gyöngyi
Berki Attila Dátum: 2009-05-29 14:02:01
Grand Kata írta ekkor: 2009-05-29 11:46:43
Az EU-kártya nem sok mindenre jó. Itt nálunk annak haszálatakoz mindent ki kell fizetni és othon visszafizetni az árát. Minden üdülőhelyen más szokások vannak. Nálunk az utasbiztosításokra ingyenes minden ellátás és gyógyszer, de ezt már többször is megírtam. Bocsi smile
Nem akarok reklámot csinálni nincs is hozzá érdekem de most az A...A biztosítónál egy 4*-os világjáró biztosítás 2+2 fő részére 11.000 ft. 10 napra. Szerintem ez abszolút megfizethető és ezen nem szabad spórolni. Főleg azoknak aki gyerekkel mennek. Néhányszor már igénybe vettük Görögország több részén és soha nem volt gond.Üdv mindenkinek! smile