Az EU-kártya nem sok mindenre jó. Itt nálunk annak haszálatakoz mindent ki kell fizetni és othon visszafizetni az árát. Minden üdülőhelyen más szokások vannak. Nálunk az utasbiztosításokra ingyenes minden ellátás és gyógyszer, de ezt már többször is megírtam. Bocsi
Nem akarok reklámot csinálni nincs is hozzá érdekem de most az A...A biztosítónál egy 4*-os világjáró biztosítás 2+2 fő részére 11.000 ft. 10 napra. Szerintem ez abszolút megfizethető és ezen nem szabad spórolni. Főleg azoknak aki gyerekkel mennek. Néhányszor már igénybe vettük Görögország több részén és soha nem volt gond.Üdv mindenkinek!