(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Bákány Zsoltné Dátum: 2013-06-06 17:50:08
Hello Forumozok!A Politis erkelyen ulunk a cs aladommal, az ido 30 fok a napon.A viz 23 fokos.wifi van. Feri aranyos es segitokesz, minden egyutt egy csodas nyaralashoz.Edina! :)!!!!!!"
Juhász István Dátum: 2013-06-06 16:38:27
írta ekkor: 2013-06-06 13:05:05
Kedves István, természetesen van hűtő, minden szállásunkban van hűtő..:-) Üdvözlettel, Feri
Kedves Feri! Nagyon szépen köszönöm a gyors és pozitív választ. Szervusz! Juhász István
Dátum: 2013-06-06 13:05:05
Juhász István írta ekkor: 2013-06-05 20:06:39
Kedves Feri! Érdeklődni szeretnék, hogy az Athene Apartman-ban studióapartmanjaiban van-e hűtő? Segítségedet előre is nagyon szépen köszönöm! Üdvözlettel: Juhász István
Kedves István, természetesen van hűtő, minden szállásunkban van hűtő..:-) Üdvözlettel, Feri
Dátum: 2013-06-06 13:04:05
Juhász István írta ekkor: 2013-06-05 20:06:39
Kedves Feri! Érdeklődni szeretnék, hogy az Athene Apartman-ban studióapartmanjaiban van-e hűtő? Segítségedet előre is nagyon szépen köszönöm! Üdvözlettel: Juhász István
Kedves István, természetesen van hűtő, minden szállásunkban van hűtő..:-) Üdvözlettel, Feri
Juhász István Dátum: 2013-06-05 20:06:39
Kedves Feri! Érdeklődni szeretnék, hogy az Athene Apartman-ban studióapartmanjaiban van-e hűtő? Segítségedet előre is nagyon szépen köszönöm! Üdvözlettel: Juhász István