Mi július 1-ei turnussal utazunk ki Neos Marmaras-ra -és már nagyon-nagyon várjuk!Van itt közületek olyan,aki velünk együtt fog jönni???Kedves Ferenc!Érdeklődnék,hogy milyen a Tenger víze,hány fokos,mert aggódom az itteni időjjjárás miatt, hogy nem lehet majd sokat fürödni?Illetve azt szeretném megkérdezni, hogy van-e lehetőség Sarti-ra átjutni busszal,vagy vonattal???Illetve hány Euro kb a jegy ára???Már nagyon várjuk az utat,lázasan készülődünk!Szép estét mkinek