Szia Feri!
Szeretném a segítségedet kérni, hogy
milyen hely Neos Marmaras? Van-e lehetőség napágyat bérelni a parton?
Van-e sok látnivaló stb.?
Július elején utaznánk. Szeretném megkérdezni azt is, hogy milyen meleg a
tenger olyankor, mert eddig főleg délebbre jártunk nyaralni és szinte mindig Augusztusban.
Erre a helyre még nem sok iroda utaztat, ezért is tetszett meg…
Északon már sok helyen voltam, de a déli rész jobban bejött-eddig…Remélem, ez most változni fog:)
Utaztunk már egyszer veletek 2 éve, akkor Tolóba és nagyon meg voltunk elégedve!!!
Előre is köszi a válasz!
Üdvözlettel, Éva.
Kedves Éva, Marmaras igazi "élő" görög kikötővároska, nyüzsgő éjszakai élettel, dombokkal ölelten, a környéken csodálatos öblökkel. Nekem a Sithonia félsziget az egyik nagy nagy kedvencem ennek a nyugati oldalán található Marmaras. Mint Görögország szerte, itt is lehet bérelni napágyakat fogyasztás ellenében, homokos-apró kavicsos nagyon tiszta vizű itt a tenger, legmelegebb természetesen Augusztus közepén , de már most is élvezhető , július elejére pedig langyos sekély víz várja az érkezőket. Érdemes meglátogatnia a facebookon a Neos Marmaras csoportot, sok fényképet lehet látni, és hely ismerői beszélgetnek itt egymással, én is töltöm fel oda az "élményeket"
Várom Önöket szeretettel :-) Feri