(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Bákány Zsoltné Dátum: 2013-05-26 20:54:10
Helló Feri! Milyen az idő odakint?A tenger hány fokos? Edina:)
Dátum: 2013-05-23 09:30:32
Joy írta ekkor: 2013-05-22 12:58:02
Görögországba kell útlevél,vagy elég az új személyi igazolvány kártya is??
Kedves Edit, Elfogadják a Szerb a Macedon, és a Görög határokon az új típusú személyi igazolványt, egyedül az érvényességére kell figyelni, legyen legalább 6 hónapgi még érvényes beutazástól számítva. Üdvözlettel, Feri.
Joy Dátum: 2013-05-22 12:58:02
Görögországba kell útlevél,vagy elég az új személyi igazolvány kártya is??
Dátum: 2013-05-21 10:27:31
írta ekkor: 2013-05-21 10:21:55
Kedves Szabolcs, van lehetőség kölcsönözni robogót, 20 euro/nap ártól, viszont mivel mindösszesen 01 köbcentisek fenntartásaim vannak hogy két személlyel lehet-e "normálisan" használni őket. Itt nagyon meredekek az utak, csak gyakorlott motorosoknak merem ajánlani, és a görög vezetési stílust is szokni kell hogy biztonságban legyünk. Tankolni természetesen nekünk kell - amennyi a tankban volt annyival adjuk vissza, általában teletankolva adják át. Autóbérlés alsó ára 45 euro/nap, biztosítással kilométer limit nélkül a legkisebb autók kategóriában. Üdvözlettel, Feri
Kedves Szabolcs, természetesen a robogók nem 01 hanem 51 köbcentisek, azt én írtam el, viszont hogy a válaszom miért ment el háromszor...:-) ???
Dátum: 2013-05-21 10:25:08
írta ekkor: 2013-05-19 15:14:51
Kedves Károly, Elnézés tkérek mégegyszer hogy ily nehézkes a válaszadás, nem lapoztam időben előrébb a fórumon...Utánanézek a kérdésének a napokban és remélem kedvező válasszal szolgálhatok. Üdvözlettel, Feri
Kedves Károly , amelyik autókölcsönzővel beszéltem ott nem kértek kauciót, általában a lemásolt okmányaink a biztosíték arra hogy az esetleges követeléseiket behajtsák rajtunk - baleset- károkozás stb . Az autóbérlés alsó ára 45 euro/nap. Üdvözlettel, Feri