Kedves Fórumozók! Szeretném megkérdezni Katától, illetve olyan utasoktól, akik már aludtak a Mouses-ban, hogy az alulról kihúzható 3. ágy mennyire számít teljes értékű ágynak, kényelmes egy nagyon magas felnőttnek? Mivel a 33-as és 43-as tengerre néző szobák foglaltak június 26-tól, ezért kérdezném, hogy más szobákból (pl. 31-es, 41-es) milyen a kilátás? Előre is köszönöm a válaszokat! Andi
Kedves Andrea! Az alulról kihúzható ágy teljes értékű, csak a helykihasználás miatt kell nappalra betolni. Rugós lábakon áll, és olyan a kerete, mérete és matraca, mint a többi ágynak! Remélem segítettem! Üdv.: Kata