(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Dávid Zoltán Dátum: 2012-06-22 12:28:48
Szia Zita !Sajnos az Athene udvari szintjéről semmilyen kilátás nincs, az előtte álló ház falát látod. Ha a kilátásban akarsz gyönyörködni, akkor a B szintről már lehet látni a tengert, de az igazi a C szint onnét a legszebb a panoráma. Remélem tudtam segíteni .Üdv: Zoltán smile
Zita Kecsmár Dátum: 2012-06-21 18:49:25
Szia. Az lenne a kérdésem, hogy az Athene apartman udvari szintjéről milyen kilátás van? Mert úgy láttuk hogy csak földszinti apartmanról van kép, udvariról nincs.Az udvari az utca szintjénél alacsonyabban van?Most utaznánk ide először,így nem ismerjük a helyet.Mielöbbi válaszodat előre köszönöm.Üdv Zita.
Bozóki Andrea Dátum: 2012-06-15 15:12:14
Grand Kata írta ekkor: 2012-06-13 20:19:35
Kedves Andrea! Az alulról kihúzható ágy teljes értékű, csak a helykihasználás miatt kell nappalra betolni. Rugós lábakon áll, és olyan a kerete, mérete és matraca, mint a többi ágynak! Remélem segítettem! Üdv.: Kata smile
Köszönöm Kata! Lefoglaltam a 41-es szobát, remélem a kilátás miatt megéri majd lépcsőzni. smile Üdv. Andi
Grand Kata Dátum: 2012-06-14 19:53:30
ARADI ISTVÁN írta ekkor: 2012-06-14 14:43:46
Kedves Kata és Fórumozók! Mi a helyzet a bankautomatákkal , itthon riogatnak, hogy korlátozzák a pénzkivételt, na még egy kérdésem lenne -működik-e a Wi-Fi az Athene-ben és milyen konnektorok vannak / laptop - telefontöltők/stb-hez. előre köszönjük a választ U.I: jövó héten jövünk / A4-es szoba/
Kedves István. Semmiféle korlátozásról nem tudok a bankautomatákkal kapcsolatban. Az Athéne házban van wifi, és konnektorok is találhatóak a szobákban természetesen smile Üdv.: Kata
ARADI ISTVÁN Dátum: 2012-06-14 14:43:46
Kedves Kata és Fórumozók! Mi a helyzet a bankautomatákkal , itthon riogatnak, hogy korlátozzák a pénzkivételt, na még egy kérdésem lenne -működik-e a Wi-Fi az Athene-ben és milyen konnektorok vannak / laptop - telefontöltők/stb-hez. előre köszönjük a választ U.I: jövó héten jövünk / A4-es szoba/