Kedves Kata és Fórumozók!
Mi a helyzet a bankautomatákkal , itthon riogatnak, hogy korlátozzák a pénzkivételt, na még egy kérdésem lenne -működik-e a Wi-Fi az Athene-ben és milyen konnektorok vannak / laptop - telefontöltők/stb-hez.
előre köszönjük a választ
U.I: jövó héten jövünk / A4-es szoba/
Kedves István. Semmiféle korlátozásról nem tudok a bankautomatákkal kapcsolatban. Az Athéne házban van wifi, és konnektorok is találhatóak a szobákban természetesen

Üdv.: Kata