Kedves Simon Angéla!
Igaz Katának szegezted a kérdést, de ha megengeded elmondom saját véleményem. Én a helyedben biztosan nem fizetnék be félpanziós ellátásra. Ennek több oka is van. Elsősorban, Marmarason rengeteg taverna, étterem várja a vendégeket, finomabbnál finomabb ételeket kínálva. Ízlésednek, pénztárcádnak megfelelően válogathatsz, mig az előre befizetett étkezésnél nem válogathatsz. Eszed (vagy nem) amit elébed raknak. A másik fontos szempont, hogy nem kell időre menned, hogy megkapd a napi adagod. Nem kell félbeszakítani egy-egy programot és rohanni a tavernába, hogy le ne késsél az étkezés időpontjáról. A mindennapjaink egész évben abból állnak, hogy rohanunk, időre megyünk. A nyaralás ne szóljon már erről. Együnk akkor, amikor megéhezünk és ne akkor, amikor meghatározzák ennek idejét.
Hangsúlyozom, ez az én véleményem. Gondold át! Tégy belátásod szerint!