(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2014-02-03 19:41:57
Dávid Zoltán írta ekkor: 2014-02-03 12:24:44
Újabb földrengés rázta meg Kefalóniát 6.1-es erősségű volt ! Az epicentruma Argostolitól 12 km-re volt. A görög híradóban mutatták a Myrthos beachez vezető utat. Sajnos tele van szikladarabokkal és közvetlen az út mellett leszakadt a hegy oldala is. A híradó linkje: http://www.skai.gr/player/tv/?mmid=246558 11perc15 mp-től mutatja a Myrthoshoz vezető utat. Reméljük mire megyünk rendbe teszik az utat. Arról nem beszélve,ha lesz még egyáltalán út ! smile
Kedves Zoltán! Sajnálom a földrengéseket de Skalán nem történt semmi kár mivel többnyire a sziget D-Ny-i részén votak az epicentrumai. Biztos vagyok benne hogy mindent helyre hoznak mikorra beindul a szezon ,mint ahogy a Myrtosz partra vezető utat is helyre fogják hozni .A Kefaloniai emberek mindíg igyekeznek hogy a szigetre látogató turisták se a krízisből sem a földrengésből ne vegyen észre semmit! Ez így lesz az idén is biztos vagyok benne. Az 1953-as nagy 7,5 es erösségű földrengés óta minden házat vastag beton alapokra és gerendákra építik, amiknek ki kell bírnia a 9-es rengéseket is!!!! Pozitívabb hozzáállású vagyok mint te Zoltán...bárhol lehet földrengés ...és remélem erre az évre már kirezegte magát a sziget. Üdv Marcsi
Béres Tímea Dátum: 2014-02-03 19:27:30
Dávid Zoltán írta ekkor: 2014-02-03 12:24:44
Újabb földrengés rázta meg Kefalóniát 6.1-es erősségű volt ! Az epicentruma Argostolitól 12 km-re volt. A görög híradóban mutatták a Myrthos beachez vezető utat. Sajnos tele van szikladarabokkal és közvetlen az út mellett leszakadt a hegy oldala is. A híradó linkje: http://www.skai.gr/player/tv/?mmid=246558 11perc15 mp-től mutatja a Myrthoshoz vezető utat. Reméljük mire megyünk rendbe teszik az utat. Arról nem beszélve,ha lesz még egyáltalán út ! smile
Csak pozitívan mire indul a szezon mindent rendbe tesznek és mindannyian jól fogjuk érezni magunkat ezen a gyönyörűséges szigeten. smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-02-03 19:21:14
Demjén Péter írta ekkor: 2014-02-02 18:35:27
Kedves Marcsi! Szeretném megtudni hogy a Manilis taverna menüje általában mit szokott tartalmazni? Köszönöm. üdv, Péter
Kedves Péter! A Manolisz tavernába lehet befizetni változatos és bőséges vacsorára,saláta ,főétel és deszert jár az utasoknak az adott költségért. Mindem vendégem akik ott vacsoráztak maximálisan meg vannak elégedve évek óta. üdv Marcsi smile
Dávid Zoltán Dátum: 2014-02-03 12:24:44
Újabb földrengés rázta meg Kefalóniát 6.1-es erősségű volt ! Az epicentruma Argostolitól 12 km-re volt. A görög híradóban mutatták a Myrthos beachez vezető utat. Sajnos tele van szikladarabokkal és közvetlen az út mellett leszakadt a hegy oldala is. A híradó linkje: http://www.skai.gr/player/tv/?mmid=246558 11perc15 mp-től mutatja a Myrthoshoz vezető utat. Reméljük mire megyünk rendbe teszik az utat. Arról nem beszélve,ha lesz még egyáltalán út ! smile
Demjén Péter Dátum: 2014-02-02 18:35:27
Kedves Marcsi! Szeretném megtudni hogy a Manilis taverna menüje általában mit szokott tartalmazni? Köszönöm. üdv, Péter