(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2014-02-09 11:00:29
Kedves leendő és régi utasunk aki Kefaloniára készül! Mindenkit szeretettel várok ebben a szezonban is erre a gyönyörű szigetre amit ugyan megrongált a földrengés de információim szerint a helyi erők a sziget lakói és a külső segítségek is azon szorgoskodnak hogy Kefalonia ujra a Jón- szigetek nem csak a legnagyobb de ujra a legszebb szigete is maradjon. Biztos vagyok benne hogy a szezon kezdetére mindent rendbe hoznak Kefalonián és ugyanolyan fantasztikus élményekkel térhetnek haza majd innen az idén is az utasaim mint ahogy eddig minden évben tették. Skalán nem történt kár mivel a földrengés a szigetünk másik felét érte ,főleg Lixuri környékét. A szezonig is minden jót kívánok midenkinek és bármi kérdésük van szivesen válaszolok személyre szólóan mindenkinek. Üdvözlettel: Marcsi smile
Veronika Dátum: 2014-02-09 07:11:27
Edina írta ekkor: 2014-02-08 18:06:54
Kedves Veronika! Férjemmel 2 x 2 hetet töltöttünk Kefalonian. Rengeteg látnivaló van a szigeten, szebbnél szebb partok. pl. Myrtos, Platia Ammos, Xi beach... Skalanak nagyon szép a strandja, a víz kristálytiszta. A parton át lehet sétálni a Mounda beach-re. Apartmanok közül a Hermest ajánlom elsősorban. Tisztasággal nincs semmi gond, mindenre odafigyelnek, kedvesek a helyiek. Természeti szépségekben nincs hiány. Idén Korfun gondolkodunk de szívünk szerint újból Kefaloniára mennénk... :)
Kedves Edina! köszönöm az infókat, végül úgy döntöttünk, hogy idén Pargára megyünk, esetleg jövőre Kefalóniára. De kihagyni nem fogjuk semmiképpen! Ha Korfuról van kérdés, szívesen válaszolok, üdv: Veronika
Edina Dátum: 2014-02-08 18:06:54
Veronika írta ekkor: 2014-02-06 10:57:07
Kedves Fórumozók! Idén elképzelhető, hogy Kefalónia felé vesszük az irányt, szeretnék ötleteket, tanácsot kérni, hogy mit érdemes feltétlenül megnézni a szigeten? Tavaly Korfun voltunk, ott rengeteg gyönyörű látnivaló akadt, viszont rákeresve Kefalóniára valahogy nekem nem tűnik olyan izgalmasnak. Tisztaság szempontjából milyen a környék? Illetve melyik apartman van a legnyugisabb helyen? köszönöm a választ! üdv Veronika
Kedves Veronika! Férjemmel 2 x 2 hetet töltöttünk Kefalonian. Rengeteg látnivaló van a szigeten, szebbnél szebb partok. pl. Myrtos, Platia Ammos, Xi beach... Skalanak nagyon szép a strandja, a víz kristálytiszta. A parton át lehet sétálni a Mounda beach-re. Apartmanok közül a Hermest ajánlom elsősorban. Tisztasággal nincs semmi gond, mindenre odafigyelnek, kedvesek a helyiek. Természeti szépségekben nincs hiány. Idén Korfun gondolkodunk de szívünk szerint újból Kefaloniára mennénk... :)
Veronika Dátum: 2014-02-07 08:03:16
Grand Marcsi írta ekkor: 2014-02-06 21:23:31
Kedves Veronika! Nagyon tiszta a szigetünk kék zászlós partokkal és iható kútvízzel rendelkezik.A honlapunkon és más hellaszos oldalakon is utána nézhetsz mennyi fantasztikus partunk és látinivaló található Kefalonián. A legcsendesebb szállásunk a Hermes de ettöl függetlenül olvasd el a tájékoztatót a szállásainkról és amelyik az igényeidnek is megfelel oda foglalj majd be. üdv Marcsi smile
Nagyon köszönöm! smile
Grand Marcsi Dátum: 2014-02-06 21:23:31
Veronika írta ekkor: 2014-02-06 10:57:07
Kedves Fórumozók! Idén elképzelhető, hogy Kefalónia felé vesszük az irányt, szeretnék ötleteket, tanácsot kérni, hogy mit érdemes feltétlenül megnézni a szigeten? Tavaly Korfun voltunk, ott rengeteg gyönyörű látnivaló akadt, viszont rákeresve Kefalóniára valahogy nekem nem tűnik olyan izgalmasnak. Tisztaság szempontjából milyen a környék? Illetve melyik apartman van a legnyugisabb helyen? köszönöm a választ! üdv Veronika
Kedves Veronika! Nagyon tiszta a szigetünk kék zászlós partokkal és iható kútvízzel rendelkezik.A honlapunkon és más hellaszos oldalakon is utána nézhetsz mennyi fantasztikus partunk és látinivaló található Kefalonián. A legcsendesebb szállásunk a Hermes de ettöl függetlenül olvasd el a tájékoztatót a szállásainkról és amelyik az igényeidnek is megfelel oda foglalj majd be. üdv Marcsi smile