Kedves Fórumozók! Idén elképzelhető, hogy Kefalónia felé vesszük az irányt, szeretnék ötleteket, tanácsot kérni, hogy mit érdemes feltétlenül megnézni a szigeten? Tavaly Korfun voltunk, ott rengeteg gyönyörű látnivaló akadt, viszont rákeresve Kefalóniára valahogy nekem nem tűnik olyan izgalmasnak. Tisztaság szempontjából milyen a környék? Illetve melyik apartman van a legnyugisabb helyen? köszönöm a választ! üdv
Veronika
Kedves Veronika!
Férjemmel 2 x 2 hetet töltöttünk Kefalonian. Rengeteg látnivaló van a szigeten, szebbnél szebb partok. pl. Myrtos, Platia Ammos, Xi beach... Skalanak nagyon szép a strandja, a víz kristálytiszta. A parton át lehet sétálni a Mounda beach-re. Apartmanok közül a Hermest ajánlom elsősorban. Tisztasággal nincs semmi gond, mindenre odafigyelnek, kedvesek a helyiek. Természeti szépségekben nincs hiány. Idén Korfun gondolkodunk de szívünk szerint újból Kefaloniára mennénk... :)