(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Veronika Dátum: 2014-02-06 10:57:07
Kedves Fórumozók! Idén elképzelhető, hogy Kefalónia felé vesszük az irányt, szeretnék ötleteket, tanácsot kérni, hogy mit érdemes feltétlenül megnézni a szigeten? Tavaly Korfun voltunk, ott rengeteg gyönyörű látnivaló akadt, viszont rákeresve Kefalóniára valahogy nekem nem tűnik olyan izgalmasnak. Tisztaság szempontjából milyen a környék? Illetve melyik apartman van a legnyugisabb helyen? köszönöm a választ! üdv Veronika
Szilágyi Dóra Dátum: 2014-02-05 22:05:53
Grand Marcsi írta ekkor: 2014-02-05 21:50:18
Kedves Dóra! A régi utasok a szobákat reggel 9-kor hagyják el, így a csoportok mire kipakolnak a buszból már pár szobát át is lehet venni.. a többit amint kitakarították,még kettőig biztosan..de részletesen a megbeszélésen mindent amit tudni kell a programokról a településről a partokról ismertetni fogok.... mindent még aznap. üdv Marcsi
Köszönöm szépen a gyors választ! Már alig várjuk augusztust :)
Grand Marcsi Dátum: 2014-02-05 21:50:18
Szilágyi Dóra írta ekkor: 2014-02-05 20:37:36
Érdeklődni szeretnék, hogy a turnus váltás hogyan szokott zajlani? A prospektusban azt olvastam, hogy már délelőtt 10 körül odaérünk Kefaloniára, viszont csak 14- 18 óra körül lehet elfoglalni a szállást. A hermes apartmanban mikortól lehet bemenni a szobákba? Illetve, addig van lehetőség valahol, őrzött helyen hagyni a csomagjainkat?
Kedves Dóra! A régi utasok a szobákat reggel 9-kor hagyják el, így a csoportok mire kipakolnak a buszból már pár szobát át is lehet venni.. a többit amint kitakarították,még kettőig biztosan..de részletesen a megbeszélésen mindent amit tudni kell a programokról a településről a partokról ismertetni fogok.... mindent még aznap. üdv Marcsi
Szilágyi Dóra Dátum: 2014-02-05 20:37:36
Érdeklődni szeretnék, hogy a turnus váltás hogyan szokott zajlani? A prospektusban azt olvastam, hogy már délelőtt 10 körül odaérünk Kefaloniára, viszont csak 14- 18 óra körül lehet elfoglalni a szállást. A hermes apartmanban mikortól lehet bemenni a szobákba? Illetve, addig van lehetőség valahol, őrzött helyen hagyni a csomagjainkat?
Demjén Péter Dátum: 2014-02-03 22:12:43
Grand Marcsi írta ekkor: 2014-02-03 19:21:14
Kedves Péter! A Manolisz tavernába lehet befizetni változatos és bőséges vacsorára,saláta ,főétel és deszert jár az utasoknak az adott költségért. Mindem vendégem akik ott vacsoráztak maximálisan meg vannak elégedve évek óta. üdv Marcsi smile
köszönöm a gyors választ