Érdeklődni szeretnék, hogy a turnus váltás hogyan szokott zajlani? A prospektusban azt olvastam, hogy már délelőtt 10 körül odaérünk Kefaloniára, viszont csak 14- 18 óra körül lehet elfoglalni a szállást. A hermes apartmanban mikortól lehet bemenni a szobákba? Illetve, addig van lehetőség valahol, őrzött helyen hagyni a csomagjainkat?
Kedves Dóra!
A régi utasok a szobákat reggel 9-kor hagyják el, így a csoportok mire kipakolnak a buszból már pár szobát át is lehet venni.. a többit amint kitakarították,még kettőig biztosan..de részletesen a megbeszélésen mindent amit tudni kell a programokról a településről a partokról ismertetni fogok.... mindent még aznap.
üdv
Marcsi