(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Fehér-Ferenczi Krisztina Dátum: 2013-06-12 09:23:21
Sziasztok! Mi 08.17-08.24 -es turnusban megyünk erre a képek alapján csodálatos helyre. Sosem nyaraltunk még szigeten, Zakynthosról lemaradtunk, de nem baj, örülök, hogy felfedeztem ezt a szigetet, mert a leírások alapján csodálatos. Mindenkinek jó utat!
Prátser Anita Dátum: 2013-06-12 09:07:19
Köszönöm :o) közben már fejben turnust váltottam.. (és ezzel együtt sajnos szállást is..). A Hermes apartman szobáiban is fogható a WiFi laptopról? illetve az is érdekelne, hogy most hány fokos a tenger Skala-nál? július közepére hány fokos tenger várható? (Skala-ban is vannak bárok/éttermek ahol fogyasztás mellett használható a medence?) Köszönettel: Anita
Varjas Nikolett Dátum: 2013-06-12 01:02:05
Kedves Marcsi! Érdeklődnék, hogy szeptember közepén-végén milyen időre számíthatunk, illetve hogy ebben az időszakban mekkora összegért lehet autót bérelni? Köszönöm!
tantabella Dátum: 2013-06-11 20:05:12
Kedves Mindenki! A NYARALÁS! Amit mindenki szeretne kellemes környezetben, jó időben, tengerre néző kilátással, segítőkész idegenvezetőkkel, lehetőleg olcsó és induló fakultatív programokon való részvételi lehetőséggel eltölteni. Ez érthető is, hiszen szinte egész évben erre készülünk, ez jelenti a kikapcsolódást, a szabadságot, az év teljes egészét elviselhetővé teszi. Talán. De említsük meg a sofőröket is, akik biztosítják nekünk a biztonságos oda és hazajutást. Le a kalappal előttük a türelmességük, a megértésük, a toleranciájuk, és még sorolhatnánk mi minden miatt. Hiszen minden turnusban van olyan a kedves utasok között, akik igyekeznek megkeseríteni a saját, a többi utas és a sofőrök életét és az utazást is. Bár nem biztos, hogy mindenkiben tudatosul, de a sofőrök megbízhatósága, tudása, rutinja, tapasztalata, türelmessége, kedvessége - és még lehetne sorolni a jelzőket – biztosítja, hogy a kedves nyaralni vágyók biztonságban legyenek az utazás során. Akikkel az eddigi útjaimon volt szerencsém együtt utazni, és soha egyikőjükben sem csalódtam, és mindig rájuk bíznám az életemet, hogy szerencsésen megérkezzem éves szabadságom és nyaralásom helyszínére: Horváth Ferenc, Horváth Zoltán, Szép Károly, Furó Norbert, Gudász Csaba, Berencsi Norbert, Szikszai Attila, Kósa László, Csató János. Sokszoros köszönet nekik!!!
mihály zsanett Dátum: 2013-06-11 18:31:43
Kedves Mindenki! Szeretnék érdeklődni, hogy az utolsó turnus időszakában, azaz október közepén milyen időjárás van, illetve a fakultatív programokra összegyűlnek a létszámok? Illetve milyen árban vannak a főételek (muszaka, gyros, gyros tál, tengeri herkenytűk), illetve ásványvíz, fagyi, sör, kávé, kenyér, szőlő? Mennyi ideig tart az utazás? Válaszokat előre is köszönöm, szép nyaralást mindenkinek! Zsanett