Szia Marcsi!Ezúton is köszönetet szeretnénk mondani a Grand Tours-nak,hogy eljuttatott bennünket erre a csodaszép szigetre és a legfelejthetetlenebb élményekben lehetett részünk.Marcsinak pedig köszönünk minden információt és segítségnyújtást.Többek között a CD-t is,abból próbálunk most táplálkozni az elkövetkezendő időben.Sok türelmet és kitartást kívánunk az elkövetkezendő utasokhoz.Szüleidnek jó utat kívánunk.Puszi Livi,Hajni