(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2010-09-18 07:34:40
Szia Éva ! itt full homokos partra ne számítsatok Skálán de közeli partokon találtok finom szemcsés homokot is..de hidd el ennek a partnak is meg van a maga szépsége a színes kavicsokból több kilonyit visznek haza mindíg a vendégeim:) várlak benneteket.. üdv:Marcsi
Dátum: 2010-09-17 19:11:13
Szia Marcsi!Érdeklődnék,h van Skalanak olyan része,ahol full homokos a tengerpart?Köszi!!!
Grand Marcsi Dátum: 2010-09-17 19:10:13
Szia Livi, Hajni.:) Örülök hogy meg ismerhettelek benneteket,köszönet minden jó szóért... minden földi jót kívánok én is nektek, sok sikert az életben... puszi nektek:Marcsi
Csizmadia Lívia Dátum: 2010-09-17 12:38:14
Szia Marcsi!Ezúton is köszönetet szeretnénk mondani a Grand Tours-nak,hogy eljuttatott bennünket erre a csodaszép szigetre és a legfelejthetetlenebb élményekben lehetett részünk.Marcsinak pedig köszönünk minden információt és segítségnyújtást.Többek között a CD-t is,abból próbálunk most táplálkozni az elkövetkezendő időben.Sok türelmet és kitartást kívánunk az elkövetkezendő utasokhoz.Szüleidnek jó utat kívánunk.Puszi Livi,Hajni
Grand Marcsi Dátum: 2010-09-16 06:56:56
Szia Terike! A héten is "kevés felhőket sok napocskával "igértek az idő jósok és 32 fokot:):):)...esténként picit hűvöske:) jó utat mindenkinek! üdv:Marcsi