(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Kovarszki Zsuzsanna Dátum: 2010-09-20 15:58:01
Viszont most olvasom - már ha jól értelmezem - hogy a legjobb három fotó tulajdonosa nyeri az útat, úgyhogy a dobogó 2-3. fokán elfértek még... smile smile smile smile
Kovarszki Zsuzsanna Dátum: 2010-09-20 15:54:04
Zoli, azért ha nem haragszol, mi is beküldünk egy-két képet, szívesen potyáznánk még egy hetet ... Üdv, Zsuzsi smile smile smile smile smile
Grand Marcsi Dátum: 2010-09-19 15:49:01
tóth zoltán írta ekkor: 2010-09-19 09:57:45
Szia Marcsi!Hiányzik az éden! smile Ezért is küldtem már be fotót..Miután tuti én nyerek smile jövőre veled,ugyanott! Puszi
Szia Zoli! Ok.ügyes vagy..sok sikert ...akkor jövőre ugyanitt:) ugyanígy hárman ? vagy már majd hatan jöttök? üdv:Marcsi
tóth zoltán Dátum: 2010-09-19 09:57:45
Szia Marcsi!Hiányzik az éden! smile Ezért is küldtem már be fotót..Miután tuti én nyerek smile jövőre veled,ugyanott! Puszi
Czákler Beáta Dátum: 2010-09-18 21:37:48
Szia Marcsi!köszönjük szépen a felejthetetlen nyaralást Kefalónián.nagyon jól éreztük magunkat,nagyon sok új barátot szereztünk.örülünk,hogy megismerhettünk téged!:)további sok sikert neked a szigeten,reméljük még találkozunk!puszi:Czákler Bea,Horváth Zsolt