(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Várkonyi Erika Dátum: 2010-09-27 09:25:15
Kedves Marcsi! Mi is visszaszámolunk, így aztán több kérdésem is lenne. A Villa Renieriben a 26-os és 27-es szobáknak közös utcára néző erkélye van ugye? Mi négyen megyünk és közös erkélyt szeretnénk... Meg tudnád mondani, hogy okt. 2 és 9 között milyen időre számíthatunk? Előre is köszi!
Grand Marcsi Dátum: 2010-09-24 07:03:29
Veres Mónika írta ekkor: 2010-09-23 09:48:07
Kedves Marcsi! Mivel írtam már az Iroda email-címére és nem kaptam választ, ezért itt szeretném megkérdezni, hogy a honlapon kiírt Mauritiusi, Tahiti utak mikor lesznek konkrétan kiírva a honlapra? Vagy ezek esetében csak repülőjegyet lehet nálatok vásárolni? Mert tavalyi utunk során annyira elégedettek voltunk a kapott szolgáltatással, hogy egy ilyen hoszabb útra is Veletek szeretnénk menni majd, de nem találok róla még konkrétabb információt. Esetleg ezek is idegenvezetős utak lennének? Köszönöm
Szia Mónika! Az iroda vezetőnknek továbbítsd kérlek a [email protected] címre...segíteni fog neked . üdv:Marcsi
Dátum: 2010-09-23 15:29:05
Szia Marcsi!Köszönöm válaszodat!
Veres Mónika Dátum: 2010-09-23 09:48:07
Kedves Marcsi! Mivel írtam már az Iroda email-címére és nem kaptam választ, ezért itt szeretném megkérdezni, hogy a honlapon kiírt Mauritiusi, Tahiti utak mikor lesznek konkrétan kiírva a honlapra? Vagy ezek esetében csak repülőjegyet lehet nálatok vásárolni? Mert tavalyi utunk során annyira elégedettek voltunk a kapott szolgáltatással, hogy egy ilyen hoszabb útra is Veletek szeretnénk menni majd, de nem találok róla még konkrétabb információt. Esetleg ezek is idegenvezetős utak lennének? Köszönöm
Grand Marcsi Dátum: 2010-09-22 13:01:32
Kovarszki Zsuzsanna írta ekkor: 2010-09-20 15:58:01
Viszont most olvasom - már ha jól értelmezem - hogy a legjobb három fotó tulajdonosa nyeri az útat, úgyhogy a dobogó 2-3. fokán elfértek még... smile smile smile smile
Szia Zsuzsi! Szurkolok neked:) puszi ,akkor jövőre itt találkozunk ismét :)