Kedves Marcsi!
Mi szombaton megyünk Kefaloniára autóval, és az volna a kérdésem, hogy a szigeten belül melyik városba ill. környékre érdemes menni, ahonnan a kirándulásokhoz jó kiinduló pont lenne? Fiatalok vagyunk, és szeretnénk kirándulni is!
Válaszod előre is köszönöm!
Tamás
Szia Tamás!
A szállás helyet kerestek,a mi szálláshelyünkön is meg szálhattok itt Skalan és innen is bárhová"főleg hogy autóval jöttök " könnyű az eljutás! Neten is online, be tudtok foglalni hozzánk és én szeretettel fogadlak majd itt benneteket! A kirándulásokban is tudok itt helyben segíteni!!! Sőt velünk is tudtok kirándulni ha van kedvetek:)
üdv:Marcsi