(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2010-09-14 10:41:47
Pintér Tamás írta ekkor: 2010-09-13 19:02:19
Kedves Marcsi! Mi szombaton megyünk Kefaloniára autóval, és az volna a kérdésem, hogy a szigeten belül melyik városba ill. környékre érdemes menni, ahonnan a kirándulásokhoz jó kiinduló pont lenne? Fiatalok vagyunk, és szeretnénk kirándulni is! Válaszod előre is köszönöm! Tamás
Szia Tamás! A szállás helyet kerestek,a mi szálláshelyünkön is meg szálhattok itt Skalan és innen is bárhová"főleg hogy autóval jöttök " könnyű az eljutás! Neten is online, be tudtok foglalni hozzánk és én szeretettel fogadlak majd itt benneteket! A kirándulásokban is tudok itt helyben segíteni!!! Sőt velünk is tudtok kirándulni ha van kedvetek:) üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2010-09-14 10:32:39
Kovarszki Zsuzsanna írta ekkor: 2010-09-12 18:14:54
Szia Marcsi! Jelentjük, hogy ma 3 óra környékén szerencsésen hazaértünk Csabára. Köszönjük az egy illetve miket is beszélek két hetet! Jól éreztük magunkat és szép élményekkel tértünk haza! További szép napokat neked Kefalonián! Egy-két képet majd küldök e-mailen! Puszi, Zsuzsi és Norbi!
Szia Zsuzsi! Nagyon örültem nektek,várom a képeket !!! Minden jót kívánok nektek ,itt még mindig 30 fok van :) remélem még találkozunk! mill puszi nektek és sok sikert az életben! Marcsi
Pintér Tamás Dátum: 2010-09-13 19:02:19
Kedves Marcsi! Mi szombaton megyünk Kefaloniára autóval, és az volna a kérdésem, hogy a szigeten belül melyik városba ill. környékre érdemes menni, ahonnan a kirándulásokhoz jó kiinduló pont lenne? Fiatalok vagyunk, és szeretnénk kirándulni is! Válaszod előre is köszönöm! Tamás
Kovarszki Zsuzsanna Dátum: 2010-09-12 18:14:54
Szia Marcsi! Jelentjük, hogy ma 3 óra környékén szerencsésen hazaértünk Csabára. Köszönjük az egy illetve miket is beszélek két hetet! Jól éreztük magunkat és szép élményekkel tértünk haza! További szép napokat neked Kefalonián! Egy-két képet majd küldök e-mailen! Puszi, Zsuzsi és Norbi!
Majoros Emese Dátum: 2010-09-11 13:29:32
Grand Marcsi írta ekkor: 2010-09-11 13:21:00
Szia Emese! Árnyékban van most 26 fok:) miért is aggódsz? Talán otthon melegebb van? üdv:Marcsi
Nagyon köszönöm! Megnyugodtam! smile