Szia Marcsi ! Mi az utolsó csoporttal megyünk ( Ágival ). Érdeklődnék, hogy a Renieri apartmanban van -e lehetőség mikrohullámú sütő használatára ? Üdv. Szép napot !!!
Aysa Dátum: 2010-09-07 16:27:52
Grand Marcsi írta ekkor: 2010-09-07 13:22:34
Szia Aysa
32-34 fok van a héten...fűtsünk még????:):):)
Várlak benneteket:)
üdv:Marcsi
jaaaaaaj de jóóóóó!
Grand Marcsi Dátum: 2010-09-07 13:22:34
Aysa írta ekkor: 2010-09-06 11:39:51
Marcsiii! Már csak négy nap és jövünk!! Itt olyan hideg van, hogy ott addigra fűtsetek be 30 fok fölé kérlek!!!
Szia Aysa
32-34 fok van a héten...fűtsünk még????:):):)
Várlak benneteket:)
üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2010-09-07 13:21:10
Szabó Éva írta ekkor: 2010-09-06 08:42:36
Kedves Marcsi!Köszönöm a válaszod!
Nem készülök orvoshoz és eddig soha sem vettem igénybe a biztosítást, csak nem szeretem a kellemetlen meglepetéseket. Nagyon várjuk az indulást és biztos, hogy jól fogjuk érezni magunkat! Üdv. Éva
Szia Éva
Biztos hogy jól fogjátok magatokat érezni:)
Jó utat...és addig is minden jót!
üdv:Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2010-09-07 13:19:03
Bíró Magdolna írta ekkor: 2010-09-05 12:40:16
Szia Marcsi!Köszönöm a válaszodat,most már hamarosan személyesen is találkozunk.Már mi is izgatottan várjuk az indulást,hogy láthassuk végre mindazt,amit eddig a képeken csodáltunk.Addig is üdv:Magdi