Szia Emese!
Árnyékban van most 26 fok:) miért is aggódsz?
Talán otthon melegebb van?
üdv:Marcsi
Majoros Emese Dátum: 2010-09-11 12:51:38
Kedves Marcsi!
Az internetes előrejelzések szerint Kefalonián most kb 25 fok van. Ez igaz?
Köszönöm!
Grand Marcsi Dátum: 2010-09-09 16:01:59
Dancsházi Anna írta ekkor: 2010-09-09 04:09:08
Szia Marcsi ! Köszi az infót , ez legyen a legnagyobb gond ! Már nagyon várjuk az indulást. Üdv.
Szia Anna
kitartás...addig is minden jót:)
üdv:Marcsi
Dancsházi Anna Dátum: 2010-09-09 04:09:08
Grand Marcsi írta ekkor: 2010-09-08 20:28:23
Szia Anna
nincs sajnos mikrohullámú sütő ,eggyik házunkban sem..Ez nem szegi kedveteket remélem:)?
üdv:Marcsi
Szia Marcsi ! Köszi az infót , ez legyen a legnagyobb gond ! Már nagyon várjuk az indulást. Üdv.
Grand Marcsi Dátum: 2010-09-08 20:28:23
Dancsházi Anna írta ekkor: 2010-09-08 19:46:46
Szia Marcsi ! Mi az utolsó csoporttal megyünk ( Ágival ). Érdeklődnék, hogy a Renieri apartmanban van -e lehetőség mikrohullámú sütő használatára ? Üdv. Szép napot !!!
Szia Anna
nincs sajnos mikrohullámú sütő ,eggyik házunkban sem..Ez nem szegi kedveteket remélem:)?
üdv:Marcsi