(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2010-09-11 13:21:00
Szia Emese! Árnyékban van most 26 fok:) miért is aggódsz? Talán otthon melegebb van? üdv:Marcsi
Majoros Emese Dátum: 2010-09-11 12:51:38
Kedves Marcsi! Az internetes előrejelzések szerint Kefalonián most kb 25 fok van. Ez igaz? smile Köszönöm!
Grand Marcsi Dátum: 2010-09-09 16:01:59
Dancsházi Anna írta ekkor: 2010-09-09 04:09:08
smile Szia Marcsi ! Köszi az infót , ez legyen a legnagyobb gond ! Már nagyon várjuk az indulást. Üdv.
Szia Anna kitartás...addig is minden jót:) üdv:Marcsi
Dancsházi Anna Dátum: 2010-09-09 04:09:08
Grand Marcsi írta ekkor: 2010-09-08 20:28:23
Szia Anna nincs sajnos mikrohullámú sütő ,eggyik házunkban sem..Ez nem szegi kedveteket remélem:)? üdv:Marcsi
smile Szia Marcsi ! Köszi az infót , ez legyen a legnagyobb gond ! Már nagyon várjuk az indulást. Üdv.
Grand Marcsi Dátum: 2010-09-08 20:28:23
Dancsházi Anna írta ekkor: 2010-09-08 19:46:46
Szia Marcsi ! Mi az utolsó csoporttal megyünk ( Ágival ). Érdeklődnék, hogy a Renieri apartmanban van -e lehetőség mikrohullámú sütő használatára ? Üdv. Szép napot !!!
Szia Anna nincs sajnos mikrohullámú sütő ,eggyik házunkban sem..Ez nem szegi kedveteket remélem:)? üdv:Marcsi