(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Somogyi Ottó Dátum: 2015-08-11 21:30:16
Kedves Marcsi ! Még egy kérdéssel szeretném háborgatni a lelkivilágod , ha nincs ellene kifogásod . Kefalonián ,működik a GPS ? Csak azért kérdezem , mert Samos szigetén nem sikerűlt megoldást találnom erre a problémára és én nagyon eltudok ám kóborolni , két GPS sem elég , hogy visszataláljak . :)
Horváth Tamásné Dátum: 2015-08-11 11:08:27
Szandi írta ekkor: 2015-08-10 11:53:31
Sziasztok! Arra lennénk kíváncsiak, hogy kinek milyen tapasztalatai voltak a buszos utazással? Még nem utaztunk ilyen messzire busszal és érdekelne hogy ki hogy viselte? Hány óránként áll meg a busz? Wc van e a buszon?
Szia Balázs! Mi 4-en szoktunk menni, mindig busszal, most megyünk 5-ödszörre. A rövidebb utakon az asztalnál ültünk, ott el tudod magad foglalni. Kártya vagy valamilyen játékkal. Viszont van keresztben egy rúd, ami zavarhatja a lábadat, ha szembe fel akarod rakni. Tavaly voltunk először ilyen hosszú úton, Tolóba mentünk, kibírható. Nincs WC, de 4 óránként megáll a sofőr. A buszok kényelmesek, légkondisok, dönthető a támlájuk. Pár tanács, hogy jobb legyen. A feleségem lábfájós, így minden leszállásnál sétál egyet, és nyújtja a lábait. Vigyél nyakpárnát, mert, ha elalszol, lebicsaklik a fejed e nélkül. Vigyél olvasni valót, vagy rejtvényt, így gyorsabban telik az idő. Mi viszünk vékony, kicsire hajtható pokrócot is, jobban esik az alvás. Lehet kapni összecsukható műanyag kis sámlit gyerekeknek. Összecsukva lapos, nem foglal helyet, csak lerakod a földre. Kinyitva viszont felrakhatod a lábad, úgy kényelmesebb. Ne igyatok semmi vízhajtósat, nekünk ez a kávé és a sör. :D Enni pedig valami könnyűt érdemes. Mi egyik évben mogyorót ettünk, az hasfájást okoz, ha nem mozogsz. Ha ezekre figyelsz, nagyon kellemes utad lehet. Nem tudom, mennyi idős vagy, ha fiatal, lehet, hogy rád ezek nem vonatkoznak. :D Nekünk már kell ilyenekre vigyázni. :D Jó utat, Tamás
Heizler Zsolt Dátum: 2015-08-11 00:11:22
Grand Marcsi írta ekkor: 2015-08-10 20:57:43
Szia Zsolt! Itt a Pefanisnál nincs szükség kaucióra...autó több napra 50€ nap...quad 35€ napi áron de min.3 napnál... B-s jogosítvánnyal 23 év fölött lehet 2 főnek robogóval közlekedni.....de ne itt próbálkozz ezekkel először...csak tapasztaltaknak...adnak ki motort és a többit is.. Mikor jöttök majd hozzánk Skalába? üdv Marcsi
Szia! Mi augusztus 21.-én indulunk ketten Veszprémi felszálással. 15 éve vezetek autót, több éve használok itthon nagy robogót. Tehát ez nem jelent problémát. Ami a quadot illeti, nos vezettem már, de nagy rutin ebben nincs. Volt egy honlap ahol 25-30 Eurót emlegettek autó esetében. MA egy kedves fórumozó 40 Eurót mondott tapasztalatként. Elég tág a szóródás-30-50 az elmondások alapján!!! Skala kiindulópontot nézve elsősorban mi a 30-40 km körben Agrostoli-Sami robogót használnánk, csak a Myrtos esetében lenne esedékes az autó. Van rá példa hogy robogóval járják be az egész szigetet a nyaralók? Robogóról lenne esetleg információ hány euróval számolhatunk? Köszönöm
Szabó-Bondár istván Dátum: 2015-08-10 21:16:30
Köszönöm :) Székesfehérváron Skála mögött ott leszünk alig várjuk Párommal ;)
Grand Marcsi Dátum: 2015-08-10 21:12:01
Szabó-Bondár istván írta ekkor: 2015-08-10 18:03:05
elnézést még egy olyan kérdés hogy a Mi Abelli apartmanban van valami hűtő a lakrészbe?szóval ha ott veszek kint tejet ezt azt betudom rakni a hűtőbe ami az apartmanba van vagy közös hűtő van?
Kedves István! Nem a közös hűtő szinvonalát adja a cégünk,természetesen minden szobában bent van a hűtőszekrény is!!!!! Egy napra egy kis autó 50€..több napra más árakat számolnak...de itt minden infót majd személyesen a meetingen elmondok,érkezési napon! Üdv Marcsi smile