Szia! Mi augusztus 21.-én indulunk ketten Veszprémi felszálással. 15 éve vezetek autót, több éve használok itthon nagy robogót. Tehát ez nem jelent problémát. Ami a quadot illeti, nos vezettem már, de nagy rutin ebben nincs. Volt egy honlap ahol 25-30 Eurót emlegettek autó esetében. MA egy kedves fórumozó 40 Eurót mondott tapasztalatként. Elég tág a szóródás-30-50 az elmondások alapján!!! Skala kiindulópontot nézve elsősorban mi a 30-40 km körben Agrostoli-Sami robogót használnánk, csak a Myrtos esetében lenne esedékes az autó. Van rá példa hogy robogóval járják be az egész szigetet a nyaralók? Robogóról lenne esetleg információ hány euróval számolhatunk? Köszönöm
Szia!
20€/ fő a robogó...több napra jobb az ára...800km2 a sziget....autó ,klímás és kényelmesebb...főleg a nagy távokra ..a döntés majd itt a te kezedben lesz..
üdv
Marcsi:)