(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Eleni teszt Dátum: 2015-08-18 11:02:37
Verhetetlen árakkal és minőséggel megjelent TÉLI SÍKATALÓGUSUNK! Töltse le a KATALÓGUS menüpont alatt!
Grand Marcsi Dátum: 2015-08-15 23:11:48
Szandi írta ekkor: 2015-08-14 20:03:29
Köszönöm a segítséget! A komp út mennyi idő lesz?
1 óra és 25 perc Balázs:) üdv Marcsi
Szandi Dátum: 2015-08-14 20:03:29
Köszönöm a segítséget! A komp út mennyi idő lesz?
Grand Marcsi Dátum: 2015-08-12 21:44:08
Somogyi Ottó írta ekkor: 2015-08-11 21:30:16
Kedves Marcsi ! Még egy kérdéssel szeretném háborgatni a lelkivilágod , ha nincs ellene kifogásod . Kefalonián ,működik a GPS ? Csak azért kérdezem , mert Samos szigetén nem sikerűlt megoldást találnom erre a problémára és én nagyon eltudok ám kóborolni , két GPS sem elég , hogy visszataláljak . :)
Kedves Otto! Működik természetesen ...sőt minden házunknak meg van adva a GPS kordinátája... Jó utat majd.. üdv Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2015-08-12 21:41:35
Heizler Zsolt írta ekkor: 2015-08-11 00:11:22
Szia! Mi augusztus 21.-én indulunk ketten Veszprémi felszálással. 15 éve vezetek autót, több éve használok itthon nagy robogót. Tehát ez nem jelent problémát. Ami a quadot illeti, nos vezettem már, de nagy rutin ebben nincs. Volt egy honlap ahol 25-30 Eurót emlegettek autó esetében. MA egy kedves fórumozó 40 Eurót mondott tapasztalatként. Elég tág a szóródás-30-50 az elmondások alapján!!! Skala kiindulópontot nézve elsősorban mi a 30-40 km körben Agrostoli-Sami robogót használnánk, csak a Myrtos esetében lenne esedékes az autó. Van rá példa hogy robogóval járják be az egész szigetet a nyaralók? Robogóról lenne esetleg információ hány euróval számolhatunk? Köszönöm
Szia! 20€/ fő a robogó...több napra jobb az ára...800km2 a sziget....autó ,klímás és kényelmesebb...főleg a nagy távokra ..a döntés majd itt a te kezedben lesz.. üdv Marcsi:)