Kedves Kefalónia fórumozók ! A facebokkon van a csoportom a " Kefalónia a vadregényes görög sziget" nevű, 500 taggal ! Aki szeretne csatlakozni szeretettel várom. Lehet képeket, élményeket feltölteni vagy ,ha csak kérdezni szeretne valaki, azt is megteheti ennyi tag közül biztos van aki tud rá válaszolni. Üdvözlettel: Dávid Zoltán
Kedves Zoltán!
Ez a mi fórumunk ..ide azok a vendégeink írnak akik a mi házainkal vagy kirándulásainkal ,dolgainkal kapcsolatban szeretnének kérdezni.
Vannak más fórumok ,ahol ezt a facebok oldaladat nagy örömmel fogadják...ne itt reklámozd kérlek.
Köszi!
Üdv
Marcsi