Sziasztok én és a párom aug.14. indulunk Kefaloniaba olyan kérdéseim lennének hogy odakint lehet bérelni ilyet hogy bicikli vagy vannak ezek a 2-3-4 személyes kis kocsik amit lábbal kell hajtani kis tetővel?mert nem akarunk nagyon vezetgetni hanem élvezni a dolgokat!És hogy van e itt olyan aki volt már Kefaloniában és a Mi Abelli apartmanba szált meg mert mi odamegyünk most,azt mondták ez van a legközelebb a tengerparthoz!ha lenne itt olyan aki ugyan ebben az apartmanba volt és megtenné nekem hogy le írja milyen a szállás mit érdemes vinni,gondolok itt lábos tányér ilyesmire,valamint helyi árak milyenek menyire drágább mint magyarországon.
Kedves István!A Mi Abelli 14. és15.-ös apartmanjában laktunk. 100m-re van a tenger.A szobák tiszták heti 1x takarítás ,törölköző csere(keddenként).1 nagy 1 kis fazék 1 serpenyő van és annyi tányér,kanál,kés,pohár,ahány főre foglaltátok az apartmant.Kések,főzőkanál,kávéfőző,vízforraló volt, ha sajtot akartok reszelni,akkor azt vigyetek,az nincs!Árak,mint itthon,nem igazán érdemes itthonról cipelni tésztát,sajtot stb. A Solmos Supermarketben minden van,ami kell!