(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2015-08-03 21:12:43
Turzó László írta ekkor: 2015-08-03 20:11:42
Kedves Marcsi! Négy autóbérlőt is megkérdeztem interneten. Mindegyik azt írta nincs szabad autó a mi terminusunkban. Augusztus 10-11-re szeretnénk bérelni autót 2 főre. Tud majd nekünk segíteni?
Segítek László :) No panic! üdv Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2015-08-03 21:11:56
Lázók Zsuzsa írta ekkor: 2015-08-03 19:02:21
Szia Marcsi. Szeptember 5-től mennénk Kefaloniára. Milyen időjárás szokott ekkor tájt lenni? Tenger milyen hőmérsékletű? előrejelzés 27 fokot mutat,néha viharokkal, záporokkal...:( Szeptember elején ez jellemző? Köszönöm
Szia Zsuzsa! Időjós nem vagyok,de álltalában jó idők szoktak lenni szeptember sőt októberben is..néha esténként szept végefelé..esténként eshet..de normális esetben ..okt.végéig kellemes ..úszható a tenger .Most 29 fokos a tenger ...akkor max ..25-re lemegy a hőmérséklete a tengernek. üdv Marcsi smile
Grand Marcsi Dátum: 2015-08-03 21:08:09
Mátyássy Krisztina írta ekkor: 2015-08-02 18:44:10
Köszönöm szépen,akkor szerintem ott a helyünk.Szeptember végén ill. október elején milyen ott az időjárás,fürdeni lehet akkor még?Gondolom kirándulásra mindenképpen jó! Üdv.Krisztina
Krisztína ..október végéig úszható a tenger ,néha szept végén eshet az eső egy-két nap..de este esik és reggelre fölszárad:) De meleg a levegő 27-30 fok üdv Marcsi
Grand Marcsi Dátum: 2015-08-03 21:05:24
Turzó László írta ekkor: 2015-08-02 14:22:45
Kedves Marcsi! Augusztus 8.-án érkezünk és kérdezném, hogy a bankkártyás fizetést az ismert mizéria miatt kedvelik-e most a görögök , ill. lehet-e sok helyen fizetni vele?
Kedves László! Nincs gond a kártyás fizetéssel de hozzatok azért készpénzt is...biztonságos a sziget Hála az Égieknek!!! üdv Marcsi smile
Turzó László Dátum: 2015-08-03 20:11:42
Kedves Marcsi! Négy autóbérlőt is megkérdeztem interneten. Mindegyik azt írta nincs szabad autó a mi terminusunkban. Augusztus 10-11-re szeretnénk bérelni autót 2 főre. Tud majd nekünk segíteni?