Szia Marcsi. Szeptember 5-től mennénk Kefaloniára. Milyen időjárás szokott ekkor tájt lenni? Tenger milyen hőmérsékletű? előrejelzés 27 fokot mutat,néha viharokkal, záporokkal...:( Szeptember elején ez jellemző? Köszönöm
Szia Zsuzsa!
Időjós nem vagyok,de álltalában jó idők szoktak lenni szeptember sőt októberben is..néha esténként szept végefelé..esténként eshet..de normális esetben ..okt.végéig kellemes ..úszható a tenger .Most 29 fokos a tenger ...akkor max ..25-re lemegy a hőmérséklete a tengernek.
üdv
Marcsi