Hello Marcsi ! Nemsokára jövök én is, nem fenyegetés képpen mondom de ha bevennél a csapatba , nagyon boldoggá tenne :) Addig is kaphatok egy Facebook cimet ? U.i. Hol láthatom , hogy mit láthatok majd ?
Kedves Ottó!
A weboldalunkon vannak fotók a fakultatívokról ,ha az nem elég a neten is van bőségesen..
Már a csapat tagja ...kedves Ottó mivel a csapatunkal a Grand Toursal utazik

A cégünk a facebookon is megtalálható...lehet csatlakozni

Jó utat majd ide Kefaloniára!
üdv
Marcsi