(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kefalonián
Fórum bejegyzései

Grand Marcsi Dátum: 2015-08-09 14:27:00
dr. Takács Viktória írta ekkor: 2015-08-09 10:37:07
Kedves Marcsi! Mi is szeptember elején érkezünk. Korábbi években imádtuk a hajós kirándulásokat, főleg a hajóról vízbe ugrálást. Na most a taktikai kérdésem annyi volna: medúza van? :)
kedves Ilona...én még ebben az évben sehol sem láttam a szigetünknél medúzát.. üdv Marcsi
dr. Takács Viktória Dátum: 2015-08-09 10:37:07
Kedves Marcsi! Mi is szeptember elején érkezünk. Korábbi években imádtuk a hajós kirándulásokat, főleg a hajóról vízbe ugrálást. Na most a taktikai kérdésem annyi volna: medúza van? :)
Grand Marcsi Dátum: 2015-08-08 06:42:02
Somogyi Ottó írta ekkor: 2015-08-05 21:35:29
Hello Marcsi ! Nemsokára jövök én is, nem fenyegetés képpen mondom de ha bevennél a csapatba , nagyon boldoggá tenne :) Addig is kaphatok egy Facebook cimet ? U.i. Hol láthatom , hogy mit láthatok majd ?
Kedves Ottó! A weboldalunkon vannak fotók a fakultatívokról ,ha az nem elég a neten is van bőségesen.. Már a csapat tagja ...kedves Ottó mivel a csapatunkal a Grand Toursal utazik smile smile smile A cégünk a facebookon is megtalálható...lehet csatlakozni smile Jó utat majd ide Kefaloniára! üdv Marcsi smile
Somogyi Ottó Dátum: 2015-08-05 21:35:29
Hello Marcsi ! Nemsokára jövök én is, nem fenyegetés képpen mondom de ha bevennél a csapatba , nagyon boldoggá tenne :) Addig is kaphatok egy Facebook cimet ? U.i. Hol láthatom , hogy mit láthatok majd ?
Muszula Tímea Dátum: 2015-08-05 21:13:33
Kedves Marcsi! Írtam Neked facebookon, valószínűleg az egyéb mappába került, kérlek, ha van időd pillants rá,nagyon fontos lenne. Köszönöm. Üdvözlettel:Muszula Tímea