(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

dobolánné csánki emese Dátum: 2012-09-03 18:27:38
Kedves Fórumozók! Mi augusztus elején voltunk Kusadasin és nem bántuk meg. Sok helyen jártunk már Görögországban,és igen ez más, de látni kell. Egy teljesen más kultúra, más emberek. Nagyon sok szépet láttunk, de voltak negatív élmények is! A Kiss Anna levelét olvasva sok mindenben igazat adok neki! Például a sofőröket illetően! Mi Miskolcon szálltunk fel hajnal 3 órakor és már az első pillanatban úgy beszólt nekünk a sofőr, hogy az vérlázító volt, de nem szóltunk, ne rontsuk el a nyaralás elejét. Nem tetszett neki ,hogy sok a csomagunk, pedig a megengedett mennyiség volt, amig bepakolta végig húzta a száját. A visszafelé úton a légkondi olyan erővel ment a buszon, hogy majd megfagytunk, kérésünkre, hogy vegyél lejjebb, azt a választ kaptuk, hogy nem lehet mert automata. Egyszóval az életbe többé nem venném igénybe a buszukat. Sokszor a kanyargós úton nem akármilyen sebességgel száguldoztunk, többen szólni akartak nekik! A Yonca apartmanban laktunk, maga a szállás nagyon jó volt, tiszta, kedvesek a tulajdonosok, de a kaja, arról jobb nem beszélni! 7 napig minden reggel főtt tojás volt, egyféle szalámival, török teával! Ha gyümölcslevet vagy ásványvizet szerettünk volna, azt meg kellett venni. A vacsorához egy pohár vizet soha nem kaptunk, azt is venni kellett. A fakultatív programok tényleg nagyon drágák, helyben mindenhol olcsóbb, de az igaz, hogy nincs magyar idegenvezető hozzá. Mi béreltünk autót és azzal mentünk Pamukkáléra így a feléből kihoztuk. A török est gyönyörű volt, de sajnos felmerült egy kis cirkusz, aminek elsimításában elvártam volna Erikától, hogy helyt álljon, de meg se szólalt! Amúgy segítőkész volt, ha kérdeztünk valamit, segített, de voltak dolgok amiben egy kicsit felkészületlen volt. Például nem tudtuk és nem is szóltak nekünk, hogy az Adalandba nem lehet ékszert vinni, ott szembesültünk vele, és a nagy pakolásban el is veszítettünk egy fülbevalót! Az is igaz, hogy a nőkkel tiszteletlenek a törökök, mi két 17 éves lánnyal utaztunk, úton útfélen beszólogattak, igencsak kellett rájuk vigyázni! Egy jó tanács egyedül, egy nő se menjen ki az utcára éjszaka, sajnos ezen a téren is volt negatív élményünk! Ennek ellenére még egyszer hangsúlyozom gyönyörű Kusadasi, érdekesek ezek az emberek, egyszer ezt mindekinek látni kell! Mi tényleg megpróbálunk csak a szépre emlékezni, hiszen mindenhol vannak negatív élmények! Az elkövetkező turusoknak jó nyaralást, mindenki vigyázzon magára, főleg a nők!
Dátum: 2012-09-03 16:07:23
Vargáné Rubinszki Mária írta ekkor: 2012-09-03 09:57:01
Kedves Erika! Boldog Névnapot kivánunk Pécsről! 29-én találkozunk: Marcsi és Feri smile
Kedves Marcsi és Feri! Nagyon szépen köszönöm! Várom Önöket sok szeretettel! Üdv:Erika
Dátum: 2012-09-03 16:06:21
Kiss Tibor írta ekkor: 2012-08-31 19:01:44
Kedves Erika! Boldog névnapot! smile
Kedves Tibor! Nagyon szépen köszönöm! :)
Vargáné Rubinszki Mária Dátum: 2012-09-03 09:57:01
Kedves Erika! Boldog Névnapot kivánunk Pécsről! 29-én találkozunk: Marcsi és Feri smile
Sinkó Gyuláné Dátum: 2012-09-02 17:43:38
Kedves nyaralásból hazatérők ! Olyan kérésem lenne ha páran megírnátok hogy kb. hazafele ki-mikor érkezett vasárnap? Mi pestiek vagyunk csak egyszer írta valaki hogy Szombathelyre éjjel 2-kor értek egy fórumozó meg azt írta hogy a Zakyntosiakkal egyszerre értek haza. Mi 2 éve a Granddal du. 5-kor itthon voltunk Zakintosról és előzőleg Korfuról is,igaz okt. eleje volt. Tudom hogy sokmindenen múlik /határoktól is függ / de mégis legalább egy körülbelüli időt ha írnátok!Köszi:Teri