Kusadasiba Erikának! Voltunk, láttuk, vissza megyünk! Szia Erika ugy néz ki,hogy szept.-be talizunk és a Yoncába megyünk, mert az Oliviába nem lesz hely, kár.Nekünk az Olivia jobban tetszet.Üdv: Marcsi
Kedves Vargáné Rubinszki Mária, nagyon örülök! Sok szeretettel várunk vissza. Üdv:Erika