(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Dátum: 2012-06-06 11:29:34
Vargáné Rubinszki Mária írta ekkor: 2012-06-05 09:18:19
Kusadasiba Erikának! Voltunk, láttuk, vissza megyünk! Szia Erika ugy néz ki,hogy szept.-be talizunk és a Yoncába megyünk, mert az Oliviába nem lesz hely, kár.Nekünk az Olivia jobban tetszet.Üdv: Marcsi
Kedves Vargáné Rubinszki Mária, nagyon örülök! Sok szeretettel várunk vissza. Üdv:Erika smile
U. Ágnes Dátum: 2012-06-06 10:39:38
Kedves Fórumozók! Érdeklődni szeretnék, hogy a Yonca apartmanban a reggeli és vacsora mettől meddig tart? A válaszokat előre is nagyon köszönöm!
Sinkó Gyuláné Dátum: 2012-06-06 10:10:44
Kedves Grand Tours Iroda ! Gratulálok a megújult honlapjukhoz !
KÖDMÖN KRISZTIÁN Dátum: 2012-06-06 10:07:26
Jó napot ! érdeklödni szeretnék hogy milyen biztositást érdemes kötni ? amit az orvos el is fogad és nem kell kézpénzel fizetni! még egy, az oliviában mibe kerül pluszba ha szeretnénk kávéfözöt igényelni? köszönöm
Pércsi Renáta Dátum: 2012-06-05 13:11:47
Kedves Kusadasiból hazatértek! Mi egy baráti társasággal szeptember 22-én megyünk a Yonca apartmanba. Fontolóra vettük, hogy befizetjük előre a félpanziós ellátást. Érdeklődnék, hogy mik a vélemények a reggeliről, vacsoráról? Milyen ételek közül lehetett választani? Könnyen talál az ember fogára valót? :D Érdekelne továbbá, hogy ebben az időpontban fizetett-e már valaki ellátást? Mi 7-en megyünk, és ha jól olvastam 10 főtől lesz svédasztalos a vacsora. Válaszaitokat előre is köszönöm! Szép napot kívánok! Reni