Érdeklődni szeretnék hogy az Oliviába van-e micró és fizetős-e? Marcsitól kérdezném ha jól emlékszem ő az Olivia 132-esbe volt hogy a 131-nek az erkélyéről jól látszik-e a tenger? Köszi előre js a választ.Teri
Kedves Terike! Én az Olivia 134-es szobába laktam, abba a szobába nem volt micró, nem hallottam, hogy valaki igényelte volna azt. Egy főzőlap és vízforraló és hűtő, a fürdőbe hajszárító volt. A szobám egyik ablakából Yonca szállót és a tengert lehetett látni, a mások oldalon a Bazárt. A Bazár oldalon volt az erkély. A tetőteraszra fel lehet menni napozni, illetve este csodálni a fényeket. Kellemes nyaralást! Tibor