(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Kiss Tibor Dátum: 2012-06-07 22:06:18
Balogh Zsoltné írta ekkor: 2012-06-07 21:38:01
Kedves Fórumozók! Meg tudná mondani valaki, hogy milyen idő van Kusadasiban? Mire számithatók Július elején? Köszönöm!
Kedves Balogh Zsoltné! Kusadasiba jó az idő, én az első turnussal voltam ( a fagyosszentek idején) itthon sok helyen visszakapcsolták a fűtést, ott, Kusadasiban fürödtek a tengerbe, illetve a szálló saját medencéjébe. Szerintem biztos jó idő lesz július elején is! Itt adok egy linket, nézegessétek! http://www.wunderground.com/q/zmw:00000.1.17232 Holnapra (június 8 péntekre) 31 C° olvasható! Jó nyaralást mindenkinek! Tibor
Kiss Tibor Dátum: 2012-06-07 21:54:28
Sinkó Gyuláné írta ekkor: 2012-06-07 06:47:20
Érdeklődni szeretnék hogy az Oliviába van-e micró és fizetős-e? Marcsitól kérdezném ha jól emlékszem ő az Olivia 132-esbe volt hogy a 131-nek az erkélyéről jól látszik-e a tenger? Köszi előre js a választ.Teri
Kedves Terike! Én az Olivia 134-es szobába laktam, abba a szobába nem volt micró, nem hallottam, hogy valaki igényelte volna azt. Egy főzőlap és vízforraló és hűtő, a fürdőbe hajszárító volt. A szobám egyik ablakából Yonca szállót és a tengert lehetett látni, a mások oldalon a Bazárt. A Bazár oldalon volt az erkély. A tetőteraszra fel lehet menni napozni, illetve este csodálni a fényeket. Kellemes nyaralást! Tibor
Balogh Zsoltné Dátum: 2012-06-07 21:38:01
Kedves Fórumozók! Meg tudná mondani valaki, hogy milyen idő van Kusadasiban? Mire számithatók Július elején? Köszönöm!
Horváth Istvánné Dátum: 2012-06-07 18:36:08
Kedves fórumozok, 06,23-0630 ig leszünk Kusadasiban, Egyéniutazást választottuk,kocsival vágunk neki az útnak. Ha valaki ugyanezt az utazási formát választotta és szeretne csatlakozni.vagy szeretné ha mi csatlakoznánk, akkor ide irjon választ, vagy [email protected] email cimre elérhetőséget.
Sinkó Gyuláné Dátum: 2012-06-07 06:47:20
Érdeklődni szeretnék hogy az Oliviába van-e micró és fizetős-e? Marcsitól kérdezném ha jól emlékszem ő az Olivia 132-esbe volt hogy a 131-nek az erkélyéről jól látszik-e a tenger? Köszi előre js a választ.Teri