Kedves Tibor, kollégáim a debreceni irodánkban pontosabb választ tudnak adni a kérdésére. Kérem forduljon hozzájuk!
Üdvözlettel, GrandJudit
Törökbe általában egyszintes buszok mennek, és szinte mindig fullon van a busz, de ha lenne pár szabad hely, akkor se válogathatsz. Az ülésrendet már az irodában elkészítik, a helyedet a sofőröktől fogod megtudni.
Van lehetőség fixülőhely vásárlására is, amit a baloldali fixülőhely menüpont alatt nézhetsz meg.