mit jelent az, hogy nem kaptatok semmit? nem jutott étel? mert mi is befizettük de így egy kicsit megilyedtem és nem sokára megyünk.. esetleg aki volt megírná a véleményét, bár már mindegy mert befizettük hát remélem nem csalodunk :)
Ha elolvasnád rendesen amit írtam, akkor érthetted volna, hogy jobban jár aki ott fizet be reggelit- vacsorát, vagy félpanziót, mert olcsóbban jön ki és ráadásul GRÁTISZBA kétnaponta kap egy üveg bort!!!!! Étel mindenkinek jut!!!! Csilla válasza helyes volt, hogy a nem kaptunk semmit, nem az ételre vonatkozik, hanem a borra!!! Azért írtam, mert volt aki kérdezte, hogy ha hal van vacsorára és nem szereti akkor tud-e mást is enni.Judit válaszolt neki, hogy bőséges a választék, ez igaz, de csak a salátákból, mert főétel és leves csak EGYFÉLE van. Saláta van azon kívül sokféle, ami természetesen mindenkinek jut!!!!