(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Grand Judit Dátum: 2014-07-06 10:47:50
Papp Renáta írta ekkor: 2014-07-05 11:08:45
Kedves Judit! Olvasgatom a hozzászólásokat, dinárt muszáj vinni? Mennyire lesz szüksége az embernek, csak a mosdóhasználatra? Általában mennyibe szokott ez kerülni?
Kedves Renáta, Mivel nincs saját tapasztalatom kérdésével kapcsolatban, az utasainktól érdeklődtem, de senki nem mondta, hogy valahol szükség lett volna Dinar-ra. A megkérdezettek azt mondták, hogy az €-t elfogadták mindenhol az út során. Üdvözlettel, GrandJudit
Sajben Mihályné Dátum: 2014-07-05 14:15:50
Tóth Attiláné írta ekkor: 2014-07-04 14:05:23
mit jelent az, hogy nem kaptatok semmit? nem jutott étel? mert mi is befizettük de így egy kicsit megilyedtem és nem sokára megyünk.. esetleg aki volt megírná a véleményét, bár már mindegy mert befizettük hát remélem nem csalodunk :)
Ha elolvasnád rendesen amit írtam, akkor érthetted volna, hogy jobban jár aki ott fizet be reggelit- vacsorát, vagy félpanziót, mert olcsóbban jön ki és ráadásul GRÁTISZBA kétnaponta kap egy üveg bort!!!!! Étel mindenkinek jut!!!! Csilla válasza helyes volt, hogy a nem kaptunk semmit, nem az ételre vonatkozik, hanem a borra!!! Azért írtam, mert volt aki kérdezte, hogy ha hal van vacsorára és nem szereti akkor tud-e mást is enni.Judit válaszolt neki, hogy bőséges a választék, ez igaz, de csak a salátákból, mert főétel és leves csak EGYFÉLE van. Saláta van azon kívül sokféle, ami természetesen mindenkinek jut!!!!
Papp Renáta Dátum: 2014-07-05 11:08:45
Kedves Judit! Olvasgatom a hozzászólásokat, dinárt muszáj vinni? Mennyire lesz szüksége az embernek, csak a mosdóhasználatra? Általában mennyibe szokott ez kerülni?
Tóth Attiláné Dátum: 2014-07-05 09:53:49
Dettix írta ekkor: 2014-07-04 15:41:27
Elnézést, hogy közbeszólok, de szerintem úgy értette a nem kaptak semmit, hogy ajándékba. Míg az ott befizetők kaptak ajándékba egy üveg bort, ők semmit. Üdv. smile
köszi Csilla! :D
Grand Judit Dátum: 2014-07-05 09:44:18
Ckókocska írta ekkor: 2014-07-04 16:22:26
Kedves Judit! Érdeklődnék, hogy a Yonca apartmanban a hajszárító, és törölköző a szoba tartozéka-e, vagy vinnem kell. Köszönöm.
Kedves Ckókocska, a Yonca felszereltségéhez nem tarozik a hajszárító, de törölközőket adnak, sőt, a keddi takarítás alkalmával cserélik is őket. Üdvözlettel, GrandJudit