Kedves Judit!
Mi is a Yonca- ba megyünk és érdekelne a félpanziós ellátás. Az irodában azt mondták, hogy menüs rendszerű, de most azt olvasom, hogy svédasztalos az ellátás. Köszönettel: Erika
Kedves Erika,
a Yonca-ban svédasztalos, és nagyon ízletes:) ellátás van. Az ételek svédasztalos tálalása jellemző egyébként az All Inclusive ellátásos szállodákban is.
Üdvözlettel, GrandJudit