(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Grand Judit Dátum: 2014-06-18 22:45:53
Tóth Attiláné írta ekkor: 2014-06-17 20:21:48
Kedves Judit! még egy kérdés nézegettem a Pamukkaléra és Epesusba van elvárt öltözet? már alig várom, hogy július 25. menjünk köszönöm a válaszokat ..
Kedves Tóth Attiláné, Hierapoliszba, a világhírű- ma Pamukkale néven emlegetett- mészkőmedencék köré épített városba hétfőnként kirándulunk. Utasainknak azt szoktuk javasolni, hogy ezeken a kirándulásokon kényelmes, öltözetet és cipőt viseljenek, a fejfedőkről se feledkezzenek meg és a meleg miatt ügyeljenek a fokozott folyadékbevitelre is. Üdvözlettel, GrandJudit
Tóth Attiláné Dátum: 2014-06-17 20:21:48
Kedves Judit! még egy kérdés nézegettem a Pamukkaléra és Epesusba van elvárt öltözet? már alig várom, hogy július 25. menjünk köszönöm a válaszokat ..
Tóth Attiláné Dátum: 2014-06-17 20:10:47
Kedves Judit! szeretném megkérdezni, hogy Hierapolisz ez az ókori fürdő valamelyik fakultatív programban van vagy ez egy külön program ? köszönöm szépen smile
Grand Judit Dátum: 2014-06-16 22:29:16
Varga Nóra írta ekkor: 2014-06-16 19:57:37
Kedves Judit! Köszönöm a válaszodat! Had kérdezzem meg ,hogy a napozóágyak bérlésére azt irtad 15-20TL - az egy főre értendő.Vagy ha lemegyünk ketten a strandra akkor 40 TL./nap Gondolom a napozóágyhoz nem kell külön megvenni a napernyőt? Üdv:Nóra
Nem, nem, ez a 15-20TL két napágyra, 1 napernyőre vonatkozó ár. Van ahol 20TL-ért , adnak még 2 pohár üdítőt is. Szeretettel várunk Benneteket! Üdv, GrandJudit
Grand Judit Dátum: 2014-06-16 22:29:15
Varga Nóra írta ekkor: 2014-06-16 19:57:37
Kedves Judit! Köszönöm a válaszodat! Had kérdezzem meg ,hogy a napozóágyak bérlésére azt irtad 15-20TL - az egy főre értendő.Vagy ha lemegyünk ketten a strandra akkor 40 TL./nap Gondolom a napozóágyhoz nem kell külön megvenni a napernyőt? Üdv:Nóra
Nem, nem, ez a 15-20TL két napágyra, 1 napernyőre vonatkozó ár. Van ahol 20TL-ért , adnak még 2 pohár üdítőt is. Szeretettel várunk Benneteket! Üdv, GrandJudit