Kedves Judit!
Köszönöm a válaszodat! Had kérdezzem meg ,hogy a napozóágyak bérlésére azt irtad 15-20TL - az egy főre értendő.Vagy ha lemegyünk ketten a strandra akkor 40 TL./nap Gondolom a napozóágyhoz nem kell külön megvenni a napernyőt?
Üdv:Nóra
Nem, nem, ez a 15-20TL két napágyra, 1 napernyőre vonatkozó ár. Van ahol 20TL-ért , adnak még 2 pohár üdítőt is.
Szeretettel várunk Benneteket!
Üdv, GrandJudit