Kedves Judit!
Augusztusban megyünk a Carina hotel-be és azt szeretném megkérdezni ,hogy az étkezéseknél mi az elvárt ruha viselet?
Ugyan az mintd itt Magyarországon vagy nem veszik olyan szigorúan?
A másik kérdésem,hogy a szálláshoz közel eső partszakaszon kell e fizetni napozóágyért meg napernyőért?
Üdv: Nóra
Kedves Nóra,
a Carina teraszáról látható Kusadasi, talán legszebb naplementéje. A látvány megérdemli hogy egy kicsit kiöltözzön hozzá az ember lánya :) De azt senki nem várja el Önöktől, hogy nagyestélyiben legyenek. Uraknak a vacsorához illik hosszú nadrágot ölteni, a a reggelinél viszont nem gond a rövidebb nadrág, de pl. ujjatlan trikóban akkor sem illik az asztalhoz ülni. A Carinának nincs saját partszakasza, ezért leginkább a Ladies Beach-re járnak a Carinás utasok. Ez kb. 15 perc sétára van a szállodától, és a város talán legnépszerűbb strandja. Ágyak, napernyők bérlésének ára változó, 15-20 TL
Üdvözlettel,GrandJudit