(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Grand Judit Dátum: 2014-06-16 19:42:39
Varga Nóra írta ekkor: 2014-06-16 11:01:03
Kedves Judit! Augusztusban megyünk a Carina hotel-be és azt szeretném megkérdezni ,hogy az étkezéseknél mi az elvárt ruha viselet? Ugyan az mintd itt Magyarországon vagy nem veszik olyan szigorúan? A másik kérdésem,hogy a szálláshoz közel eső partszakaszon kell e fizetni napozóágyért meg napernyőért? Üdv: Nóra
Kedves Nóra, a Carina teraszáról látható Kusadasi, talán legszebb naplementéje. A látvány megérdemli hogy egy kicsit kiöltözzön hozzá az ember lánya :) De azt senki nem várja el Önöktől, hogy nagyestélyiben legyenek. Uraknak a vacsorához illik hosszú nadrágot ölteni, a a reggelinél viszont nem gond a rövidebb nadrág, de pl. ujjatlan trikóban akkor sem illik az asztalhoz ülni. A Carinának nincs saját partszakasza, ezért leginkább a Ladies Beach-re járnak a Carinás utasok. Ez kb. 15 perc sétára van a szállodától, és a város talán legnépszerűbb strandja. Ágyak, napernyők bérlésének ára változó, 15-20 TL Üdvözlettel,GrandJudit
Tóth Attiláné Dátum: 2014-06-16 17:43:08
Kedves Judit! buvárkodni lehet-e illetve mennyibe kerül?
Tóth Attiláné Dátum: 2014-06-16 17:24:08
Kedves Judit! meg tudná nekem írni, hogy kint Kusadasin 1 euróért kb mennyi Tl lírát adnak? azért kérdezem, hogy kint érdemes e váltani vagy itt nálunk? köszönöm szépen Ildikó
Varga Nóra Dátum: 2014-06-16 11:01:03
Kedves Judit! Augusztusban megyünk a Carina hotel-be és azt szeretném megkérdezni ,hogy az étkezéseknél mi az elvárt ruha viselet? Ugyan az mintd itt Magyarországon vagy nem veszik olyan szigorúan? A másik kérdésem,hogy a szálláshoz közel eső partszakaszon kell e fizetni napozóágyért meg napernyőért? Üdv: Nóra
Németh Gergő Dátum: 2014-06-14 18:28:31
Grand Judit írta ekkor: 2014-06-14 08:09:29
Kedves Gergő! Igen, még szeptemberben is lehet csúszkálni a csúszdaparkokban. Kedvcsinálónak küldöm a környék legnagyobb csúszdaparkjának, az Adaland honlapjának a linkjét: http://www.adaland.com/ Üdvözlettel, GrandJudit
Köszönöm szépen az információt!