(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Horváthné Kolozs Tímea Dátum: 2014-06-03 21:37:14
Kedves Judit! Érdeklődni szeretnék továbbá, hogy van-e a közelben jet-ski, parasailing stb. Ha igen milyen áron vannak. Előre is köszönöm a választ. Üdv.: Timi smile
Horváthné Kolozs Tímea Dátum: 2014-06-03 20:33:37
Kedves Judit! A delfin úszással kapcsolatban várom a tájékoztatását. Olvastam, hogy a vízi park mellett van a delfin úszás. Onnan lehet átmenni vagy külön kell befizetni a vízi parkba. Az érdekel, hogy egy 4 fős család esetén csak egy fő úszna a delfinnel. A többieknek kell-e és ha igen mennyit kell fizetni, hogy megnézzék a delfinúszást. Mi a pontos költsége a delfinúszásos programnak és mennyi időt lehet a delfinekkel tölteni? Július 12-ei turnussal érkezünk. Melyik napon lehetséges a delfinúszás? Illetőleg a megadott fakultatív programokból melyik melyik napon indul. Mi EPHESUS, PAMUKKALE,TÖRÖK FÜRDŐ, VÍZI VIDÁMPARK+delfin és SZŰZ M. HÁZA (ha nincs benne az Ephesus-i programba is) programokban gondolkozunk, de nem tudjuk, hogy melyik napokon vannak és azért szeretnénk még fürdeni is a városnál. De gondolkozunk még a HAJÓKÁZÁS AZ ÉGEI-TENGEREN programon is. Szeretném kérni a tájékoztatását a fenti programok árával és napjaival kapcsolatban is. Előre is köszönöm a válaszát. Üdv.: Timi
Grand Judit Dátum: 2014-06-02 22:02:58
Kedves Beáta és Gábor! a fakultatív programokra természetesen be lehet fizetni TL-val is. Az árfolyamváltozások miatt, a TL-ban fizetendő ár változhat, míg az euroban megadott ár változatlan. Üdvözlettel, GrandJudit
Kegyes Beáta Dátum: 2014-06-02 17:54:21
Kedves Judit, még egy kérdés, a fakultatív programokra török lírával is lehet fizetni? Ha igen mennyiben kerülne Pamukkale és Epheus? Köszönöm válaszát, üdv!
Köhalmi Gábor Dátum: 2014-06-02 08:12:45
Sziasztok aszt szeretném kérdezni hogy a fakultatív programokat euróban vagy lírában kell fizetni? Mert mindenhol euró van megadva. Előre is köszi.