(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Grand Judit Dátum: 2014-06-01 22:22:34
Semmi gond Beáta, kérdezzen nyugodtan:) A Yoncaba nem kell ágyneműt hozni, mert adnak, sőt kedden ki is cserélik a törölközőkkel együtt. Üdvözlettel, GrandJudit
Kegyes Beáta Dátum: 2014-06-01 17:58:25
Kedves Judit! Köszönöm szépen az eddig válaszait, remélhetőleg ez a mostani lesz az utolsó kérdésem, ugye ágyneműt nem kell vinni, mert az van? Paplanhuzat vagy csak egy egyszerű lepedőt adnak takaró gyanánt? üdv.
Kucs Béláné Dátum: 2014-06-01 11:23:20
Grand Judit írta ekkor: 2014-06-01 10:51:54
Kedves Edit, ezek az egylégterű szobák valóban a lift mellett helyezkednek el. Üdvözlettel, GrandJudit
Kedves Judit, köszönöm szépen a gyors választ Üdv/Edit
Grand Judit Dátum: 2014-06-01 10:51:54
Kucs Béláné írta ekkor: 2014-06-01 08:46:11
Sziasztok kedves Fórumozók! Egy kérdésem lenne hozzátok: ismerőseim utaznának a Yoncaba és kérdeznék, hogy a kedvezményes szobák 302, 402 stb. hol helyezkednek el az épületben, lehet, hogy ezek vannak a lift mellett? Mert nem látják az alaprajzon. Köszönöm szépen a választ, minél hamarabb kellene foglalás miatt. Köszönöm!!
Kedves Edit, ezek az egylégterű szobák valóban a lift mellett helyezkednek el. Üdvözlettel, GrandJudit
Grand Judit Dátum: 2014-06-01 10:49:46
Kegyes Beáta írta ekkor: 2014-05-31 20:21:10
Kedves Judit! Szeretném megkérdezni, hogy a Yoncában van e szúnyogháló az ablakokon illetve van e szúnyog a városban? üdv:
Kedves Beáta! Igen, van szúnyogháló az ablakokon, ráadásul a a múlt héten volt szúnyog irtás itt a környéken, így szerencsére nem is igen lehet itt látni ilyen kis vérszívókat. Üdvözlettel, GrandJudit