(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

béby Dátum: 2014-03-24 17:13:41
Kedves Grand Judit! Szeretném megkérdezni,hogy Kusadasiból Isztambulba pl. a szultáni palotához van lehetőség ellátogatni?A programok között sajnos ilyet nem találtam :(
Grand Judit Dátum: 2014-03-24 10:13:26
Horváth József Zsoltné írta ekkor: 2014-03-21 12:49:17
Kedves GrandJudit! Én az első turnusra foglaltam a Yonca apartmanba utat. Érdeklődni szeretnék, hogy mi van abban az esetben,ha kellő jelentkező hiányában az első turnus (2104.05.17.-05.24.) nem indul el és ezt mennyi idővel előbb tudjuk meg. köszönettel
Kedves Horváth J. Zsoltné! Reméljük nem kerül ilyenre sor, hiszen tavaly, 2 emeletes buszt töltöttek meg az első turnussal utazók! Ha mégis elmaradna bármelyik turnus, akkor az általános utazási feltételünk 9. pontja szerint, az utazás előtt 20 napig állhatunk el az úttól. Üdvözlettel: GrandJudit
Horváth József Zsoltné Dátum: 2014-03-21 12:49:17
Kedves GrandJudit! Én az első turnusra foglaltam a Yonca apartmanba utat. Érdeklődni szeretnék, hogy mi van abban az esetben,ha kellő jelentkező hiányában az első turnus (2104.05.17.-05.24.) nem indul el és ezt mennyi idővel előbb tudjuk meg. köszönettel
Grand Judit Dátum: 2014-03-16 11:35:17
Varga Vivien írta ekkor: 2014-03-13 11:08:31
Kedves Judit, érdeklődnék, hogy Kusadasiban van-e lehetőség motor, esetleg autó bérlésére és ha van, milyen áron! Köszönöm előre is!
Kedes Vivien, természetesen vannak autókölcsönzők a városban. Az árak attól függően változnak, hogy milyen típusú autót bérelnének és hány napra. A motorozást nem ajánlom, mert nagyon balesetveszélyes, de az autók kölcsönzése előtt is szeretem felhívni az érdeklődők figyelmét arra, hogy számoljanak azzal, hogy a török sofőrök mediterrán lazasággal kezelik a közlekedési szabályokat, ráadásul a benzin ára is lényegesen drágább kint a idehaza.
Varga Vivien Dátum: 2014-03-13 11:08:31
Kedves Judit, érdeklődnék, hogy Kusadasiban van-e lehetőség motor, esetleg autó bérlésére és ha van, milyen áron! Köszönöm előre is!