Kedves Grand Judit! Önellátással szeretnék utazni Kusadasiba. Azt szeretném kérdezni mert még nem voltam Törökországban hogy náluk milyen kenyér és péksütemény lehetőségek vannak és esetlegesen az éttermi kínálatok gondolok itt a különböző kultúrák ételeire vagy inkább csak a török konyhára hagyadkoznak? És esetleg egy kb árra egy négyfős két gyermekes család részére.Előre is köszönöm!
Kedves Zsolt,
A fél kg-os kenyeret 0.70 TL-ért árulták tavaly. Természetesen lehet kapni édes és sós ízesítésű pitákat. A török konyha igen változatos és ízletes, biztosan találnak Önök is, az ízlésüknek megfelelő ételeket. Az éttermek (lokanta ) bejáratánál általában található fényképes étlap, ahol az árak is fel vannak tüntetve.
Üdvözlettel,
GrandJudit