(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Papp Renáta Dátum: 2014-04-13 10:50:57
Kedves GrandJudit! A fakultatív programok EUR-ban vannak megadva, lehet lírával is fizetni ezeket? Milyen arányban érdemes vinni EUR-t és TRY-t?
Grand Judit Dátum: 2014-04-09 11:34:28
Vass Ferenc írta ekkor: 2014-04-07 09:31:27
Kedves Grand Judit! Most lesz először alkalmunk ellátogatni Kusadasira. Szeretném megkérdezni , hogyan mondjuk Törökül a Kusadasi nevet, valamint, hogy Jó napot kívánok? Ha leírná fonetikusan. Köszönöm szépen!!! smile
Iyi günler! ( iji günler) kedves Ferenc:) Az újonnan érkezőknek ki szoktunk osztani egy szószedetet, amin az általunk fontosnak és hasznosnak tartott szavakat olvashatják. De mivel mindannyiunknak más és más szavak lehetnek fontosak, ajánlanám azok számára, akik - dícséretes módon- szeretnének rákészülni pár török szóval is az utazásra, hogy pl. a Google Fordító programjába beírhatják azokat a szavakat, kifejezéseket, amiket fontosnak tartanak. <> de a szó végén az "i" hangot elharapjuk. Üdvözlettel, GrandJudit
Grand Judit Dátum: 2014-04-09 11:24:50
Vigh Zsolt írta ekkor: 2014-04-01 10:20:13
Kedves Grand Judit! Önellátással szeretnék utazni Kusadasiba. Azt szeretném kérdezni mert még nem voltam Törökországban hogy náluk milyen kenyér és péksütemény lehetőségek vannak és esetlegesen az éttermi kínálatok gondolok itt a különböző kultúrák ételeire vagy inkább csak a török konyhára hagyadkoznak? És esetleg egy kb árra egy négyfős két gyermekes család részére.Előre is köszönöm!
Kedves Zsolt, A fél kg-os kenyeret 0.70 TL-ért árulták tavaly. Természetesen lehet kapni édes és sós ízesítésű pitákat. A török konyha igen változatos és ízletes, biztosan találnak Önök is, az ízlésüknek megfelelő ételeket. Az éttermek (lokanta ) bejáratánál általában található fényképes étlap, ahol az árak is fel vannak tüntetve. Üdvözlettel, GrandJudit
Vass Ferenc Dátum: 2014-04-07 09:31:27
Kedves Grand Judit! Most lesz először alkalmunk ellátogatni Kusadasira. Szeretném megkérdezni , hogyan mondjuk Törökül a Kusadasi nevet, valamint, hogy Jó napot kívánok? Ha leírná fonetikusan. Köszönöm szépen!!! smile
Vass Ferenc Dátum: 2014-04-07 09:31:27
Kedves Grand Judit! Most lesz először alkalmunk ellátogatni Kusadasira. Szeretném megkérdezni , hogyan mondjuk Törökül a Kusadasi nevet, valamint, hogy Jó napot kívánok? Ha leírná fonetikusan. Köszönöm szépen!!! smile