Kedves Fórumozók!
Kérdésem lenne Kusadasival kapcsolatba, hogy szept 21től mennénk, én ugy hallotam hogy az idő még jó meleg, de ha tudtok segitsetek kicsit ebbe a kérdésbe...köszi:) és még egy olyan kérdés, hogy boltok,nyüsgés ilyesmik az Asenátol milyen messze vannak!? Köszike
Kedves Ferenc!
Szeptemberben, sőt még októberben is kellemes, pihenésre alkalmas itt Kusadasiban az idő.
Az Asena Hotel környékén bőséggel vannak boltok, de ha még ennél is több üzletre és nagyobb nyüzsgésre vágynak, az 5-ös Dolmus ( kisbusz) percek alatt beviszi Önöket a Nagy Bazárba, ami gyalog 25-30 perc sétára van a szállodától.