(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Kusadasin
Fórum bejegyzései

Grand Judit Dátum: 2013-06-20 10:47:20
karpierz ferenc írta ekkor: 2013-06-19 09:44:04
Kedves Fórumozók! Kérdésem lenne Kusadasival kapcsolatba, hogy szept 21től mennénk, én ugy hallotam hogy az idő még jó meleg, de ha tudtok segitsetek kicsit ebbe a kérdésbe...köszi:) és még egy olyan kérdés, hogy boltok,nyüsgés ilyesmik az Asenátol milyen messze vannak!? Köszike smile
Kedves Ferenc! Szeptemberben, sőt még októberben is kellemes, pihenésre alkalmas itt Kusadasiban az idő. Az Asena Hotel környékén bőséggel vannak boltok, de ha még ennél is több üzletre és nagyobb nyüzsgésre vágynak, az 5-ös Dolmus ( kisbusz) percek alatt beviszi Önöket a Nagy Bazárba, ami gyalog 25-30 perc sétára van a szállodától.
Grand Judit Dátum: 2013-06-20 10:07:33
Kovács Dóra írta ekkor: 2013-06-19 09:56:27
Érdeklődni szeretnék, hogy kusadashiba repülővel ellehete jutni? ha igen milyen indulási helyszínekkel? köszönöm a válaszokat
Kedves Dóra! Kusadasinak sajnos nincs reptere :( Az izmiri reptér kb. 70km, a bodrumi pedig cirka 100km-re van innét.
Kovács Dóra Dátum: 2013-06-19 09:56:27
Érdeklődni szeretnék, hogy kusadashiba repülővel ellehete jutni? ha igen milyen indulási helyszínekkel? köszönöm a válaszokat
karpierz ferenc Dátum: 2013-06-19 09:44:04
Kedves Fórumozók! Kérdésem lenne Kusadasival kapcsolatba, hogy szept 21től mennénk, én ugy hallotam hogy az idő még jó meleg, de ha tudtok segitsetek kicsit ebbe a kérdésbe...köszi:) és még egy olyan kérdés, hogy boltok,nyüsgés ilyesmik az Asenátol milyen messze vannak!? Köszike smile
Grand Judit Dátum: 2013-06-17 21:44:39
Szőlősi-Papp Orsolya írta ekkor: 2013-06-17 09:28:45
Igen pont ezért érdeklődöm, hogy mondjuk mennyivel rosszabb mint a görög közlekedés? :) mert ott szoktunk autót bérelni. És mennnibe kerül egy autó egynapra? körülbelül? nagyon köszönöm előre is Kedves Judit!!
1-2 napra már 45EUR- 100EUR/ nap összegért lehet autót bérelni a partnerirodánktól. A vezetési stílusuk olyasmi, mint a görögöké..... vagy talán kicsivel rosszabb....:)